Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Benim o anım bundan 9 yıl önceye dayanıyor...[O An]

ECZACI

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
BENİM O ANIM BUNDAN 9 YIL ÖNCEYE DAYANIYOR.ÜNİVERSİTEDE 2. SINIFA GEÇECEKTİM.AİLECEK TATİL DÖNÜŞÜBİR KAZA GEÇİRDİK.HAYATIM BOYUNCA HEP UZUN YOLLARDA UYUMAKTAN KORKARDIM NEDENİNİ BİLMEDEN.O GÜN GÖZÜMÜ AÇAMIYODUM,ÖLECEĞİM HERHALDE DEDİM,FELÇ HİÇ AKLIMA GELMEMİŞTİ.NASİP FELÇ OLDUM.
KÜÇÜKLÜĞÜMDE KARŞI KOMŞUMUZ BOYUNDAN AŞAĞI FELÇLİ BİR DOKTORDU VE İŞİN İLGİNÇ YANI KAZADAN SONRA HASTANEYE YARDIM İÇİN GELEN İLK KİŞİDE OYDU.YILLARCA ONUN NELER HİSSETTİĞİ MERAK EDERKEN ONLA AYNI KADERİ PAYLAŞMIŞTIM.BELKİ DE ONUNLA BÜYÜMENİN VERDİĞİ ALIŞKANLIK FELCİ RAHAT KABULLENDİM.HAYATTA HEP TAKTİR ETTİĞİM BİR İNSANDI ALLAH RAHMET EYLESİN.UMARIM BEN DE ŞU GÜNE KADAR AZMİMLE BAŞARDIKLARIMLA BİRGÜN BENLE AYNI KADERİ PAYLAŞACAKLARA ÖRNEK OLABİLİRİM.

GEÇMİŞ OLSUN, İNŞALLAH KADERİZLE DEĞİLDE MÜCADELENİZLE ÖRNEK
OLURSUNUZ.

Eczacı Merhaba
Hoşgeldin aramıza diyorum ve geçmiş olsun.Tabiki azminle başaracaklarınla sende çevrene ve arkadaşlarına yardımcı olacaksın.Takdir de edileceksindir.
Yaşamın hep başarılarla geçmesi dileğiyle.

Eczacı,

Hoşgeldin aramıza.

Evet, sakat kaldığımız o an belki hiç silinmeyecek zihnimizden.

Ama biz o anı ve yaşadıklarımızı anlatarak, paylaşarak birbirimize birşeyler katılıyoruz.

Birbirimizin deneyimlerinden faydalanıyoruz.

Paylaştığınız için teşekkürler...

üzücü bir olaya
ama azminize hayran kaldım
bu olay sizi yıkmamış ve dahada güçlendirmiş görüyorum.
allah tekrarını yaşatmasın

İlginiz için teşekkür ederim.Evet bu kaza benim şugüne kadar farketmediğim yönlerimi görmemi sağladı.bir bardağın boş kısmındayken dolu kısmını görmek için mücadele etmem gerektiğini gösterdi.her mücadelenin sonundaki başarının verdiği mutluluk da hayata daha da sıkı tutunmamı sağladı.

slm

oncelikle gecmiş olsun vede allah yardımcınız olsun kaderde yazılmıssa basa gelecektir mutlaka onun için kaderimizse cekecegiz seninde yıkılmadan savasman gerekir allahh yardımcın olsun

meraba

geçmiş olsun eczacı alalh yardımcın olsun inşalallahj azminle tüm engellilere örnek olursun.kaderin önüne kimse geçemiyo kaderde ne varsa o yaşanıyo artık bunu çok iyi anladım bu siteye girdikten yaşananlarıdan sonra daha iyi anlıyorum allah inşallah azminin ve yanında mutlu luğun devamını diliyorum.tekrar geçmiş olsun alalh yardımcın olsun

ENGELLİLİĞİN GETİRDİĞİ AVANTAJLARDA OLURMU OLUR İNSAN KENDİNİ DAHA İYİ TANIR HAYATA DAHA AZİMLE ,POZİTİF BAKAN YÖNÜNÜ KEŞFEDER VE HAYATI MUTLU KILABİLİR KENDİSİ İÇİNDE BÖYLECE YIKILIP HARAP OLMAK YERİNE UMARIM SİZİN VE HEPİMİZ İÇİN O ANLAR ENGELLİ OLDUĞUMUZ ANLAR SONRASI HAYATIN BÖYLE OLMASINI DİLERİM :cry: :D

Düşünmüş olduğunu bir insan,
Değiştirebilir başka bir nedenle,
Yaşamış olduğunu bir insan,
Değiştiremez başka bir nedenle.

GEÇMİŞ OLSUN SENİN KARAKTERİN BÖYLE GÜZELLİKLERLE DOLU OLDUKTAN SONRA SENİN YAPAMAYACAĞIN ŞEY YOK
HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN

cok ama cok geçmiş olsun...ayrıca daha önceden tanıdığın rahatsız olan komşunlada kendini bilgilendirip olayı kabullenmende büyüklük sen cok azimli ve sabırlı bir insansın demek MEVLA sabırlı kullarından eylesin hepimizi

çok çok geçmiş olsun.bu olayı kabullenmenız ve oldugunuz gibi yaşamanız hayatınıza kaldıgınız yerden devam etmenız ne ğüzel.kimsenin yarına garantisi yok.insanlar bunu bılmelı ve böyle bir durumla karsılasınca kabulenmelı.hayatta her şey olabılıyor.

ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN, AZMİNİZE HAYRAN KALDIM, BİR ÖMÜR MUTLU OLMANIZ DİLEĞİYLE....

Geçmiş olsun eczacı aramıza hoşgeldinn... :)

Üst Alt