Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Benim hikayem 9 aylıkken başlamış [O an]

Konular
11
Reaksiyonlar
0
öyle zor geliyor ki bazen insana yaşamak, Ama herşeye rağmen yaşamalıyız diyenlerdenim ben, allah bize bu gücü bu dirayeti verdiyse yaşayacağız arkadaşlar.
ben yürümenin tadını hiç bilmeyenlerdenim. 9 aylıkken daha bebekken yapılan yanlış bi iğne ve doktor hatası benim de hayatımı kararttı. ben de istedim ölmeyi, asla da inkar etmiyorum. bizi anlamak için bizim gibi olmak gerekir. hani derler ya daldan düşen halden anlar diye.
3 yıldır antidepresan kullanıyorum. uykusuzluk mutsuzluk umutsuzluk bunlar birbiri ardına sıralanıyor, arkadaşlarıma bakıyorum evlenmişler çocukları bile olmuş, ya biz olduğumuz yerde sayıyoruz, bu ve buna benzer şeyler insanı herşeye sürüklüyor. neden ben ALLAHIM dediğim çok oldu, çok isyan ettim, ama bugünede şükürler olsun. neden mi? çünkü beterin beterini görünce insan şükrediyor.
artık yaşamaya alıştım. yürümemeyi hiç ama hiç dert etmiyorum, çünkü tadını zaten bilmiyorum ki. şu bir gerçek ki, çevremde arkadaşlarım da sülalemdeki yürüyen insanlar bile bana imrenir oldular, onların yapamadığı çok şeyi yapıp başarıyorum.
birgün yoldayken adamın biri bana (NE KADAR GÜZEL Bİ YÜZÜN VAR VE O GÜLÜMSEMEYİ KİMSELERDE GÖREMEDİM) dedi. güldüm kendi kendime, demek ki ben de gülebiliyormuşum :wink:
intahar çözüm değil, sadece bi batak. intahar bi son değil ki, aslında bi başlangıç. bu dünya geçici, rabbim verdiyse bu canı ,rabbim alır. onun verdiğine de kıyılmaz, ben hep ona sığındım doğru yolu ancak o gösterir.arkadaşlaşlar rabbim boynuz verse taşımaya mecburuz, buda bi sınav rabbim sevdiği kuluna verir dener ancak unutmayın ve metanetli olalım değilmi :D

Geçmişş Olsunn Arkadaşımm...: ))
Ne diyim ki şaştım kaldımm...
Yani....Bana yorum getirebileceğim hiç bir kelime bırakmamışsın..:)
Bu ne pozitiflik...:)Bu ne yüksek,, ne güçlü motivasyon böylee..:)
Maaşallahh....
Kendini nede güzel aşmışsınn..; )
Gödüğün gibi...Birilerinin birilerinden öğreneceği çoook şey var hayatta Aslındaaa... ))
Yüzün daima gülsünn...Hayata hep böyle gülümse...
Umarımm...Herşey İsteğin Doğrultusunda Gerçekleşirr...
Sağlıklı Mutlu....Uzun Bir Ömür Diliyorum sana..... :wink:

Allahım hepimizin yardımcısı olsun...tebrikler size ve hayata tutumunuza kendinize ii bakın

Geçmiş olsun Yalnızlık.Ben çok bunaldığım anlarda hep kendimden daha zor şartlarda hayatını devam ettiren insanları düşünürüm ve şükür ederim.

çok geçmiş olsun inşallah hayata bir daha isyan yapmazsın diyorum bende yürüyemiyrum arkadaşım napalım bizimde kaderimiz buymuş hep mutlu olalım hepimiz çok şükürler bu günümüze mutlu olll hep :wink:

yanlızlık biliyormusun senin yazdikların benle hic farkı yok cadece ayrı agızlardan tökülen aynı laflar gibi yanlızca ben ölümü hiç düşünmedim bedenim gibi ruhumunda yoruldugunu hissettim yinede düşünmedim biliyordum birsonun bitip başlangıcın başladıgı yerde sabır ile beni bekleyen cennetin oldugunu Allah sana bana ve bizim gibi olanlara başka zor durumda olanlara ve ailelerimize sabır ihsan eylesin AMİN

kardeşim ne mutlu hayata küsmemen ne mutlu yaşama mücadelesi vermen büyük geçmiş olsun

Üst Alt