Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ben rengi değişiyor! Bu ne demektir?

dreamfail

Üye
Konular
136
Reaksiyonlar
41
Daha önce 3-4 sene önce 3 ben'im alındı ve dedikleri pek aklımda kalmadı ama biri tehlikeli olabilir demişti doktor. Şimdi ise koltuk altımda bir ben yavaş büyüyor ama rengi kahverengiden mora doğru bir geçiş var. MHRS den randevu aldım ama randevu zamanına daha haftalar var, randevuyu hemen vermedi, 2 aydır randevu almaya çalışıyorum. Doktora gideceğim ama aklımda soru kaldı acaba malign melanom olabilirmiyim? Bilgisi olan varsa yazarsa mutlu olurum.

Hocam doktora görün.
Burada herkes bir şey söyler ama söylenener teşhis değil kişinin kendi başına gelendir.
Kişinin kendi başına gelen de herkeste aynı olmaz.
O nedenle burayı bırak gecikmeden doktora görün. Devlet hastanesi geç randevu verdiyse özele git şayet imkanın varsa.
Geçmiş olsun.. Selametle..

iyi bir cilt doktoruna gidin mümkünse, benim de ayak parmağımdan 1cm nevüs alındı ama bir şey çıkmadı umarım sizde de çıkmaz. ne kadar çabuk olursa o kadar iyi.

Üst Alt