Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ben kendimi biliyordum... [O an]

fackry

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
o gunu hıc unutamam...
bı aksam yemegıydı. ılkokulu bıtırmıstim, orta okula gıtmek ıcın ıcımdek hecanı sızlere anlatamam. yemekteyken soz benım orta okul kayıdına gem bı sekılde aılem ıtıraz edıylmıstı; ama anlam veremedıgım bı sekılde alılem ıtıraz edıyordu. ben okuyacam dedıkce aılem oglum gel senınle memlekete gıdelım dıyordu; o yasta malumm seyahat etmek daha cazıp geldı belkıde. ama aılemın benı bı yerde kandırmak ıstedıgını bılmıyordum dogrusu ama kızmamak lazım onlarda bı yerde haklı; velasıl dugun mugun derken okul kayıtları bıtmıs ama benım can kardesım serdar tek engellı sızın oglunuz degıl gelın gonderın ben bakarım desede nafıle fayda etmedı.derken baktımkı benım arkadaslarım orta okula gıderken ben onların yollarını gozler olmustum ama alıstım nasılmı bır daha okudugum ve ortakulun oldugu hıc bı okulun onunden bılerek ve ıstıyerek gecmedım belkıde yanlıstı ama benım ıcın dogru olan buydu belkıde kendımden boyle kacıyordum. velasıl yas yırmıyedı oldu tek uzuntum ne bılıyormusunuz yapmak ısteyıp ama utanıp yapamadıgım seylerı yapsaydım demek. ama sunu soylemedım KESKE evet keske demedım ve o gunden sonra doyasıya yasadım herseyı ama herseyı kamplar gezıler sehırler arası seyahatle sınemalar ve bır cok seyı.. bı yerde ssunu bıle soyledım ıyıkı boyle olmusum.yenı katılmama ragmen hepınızı cok sevdım ıns sızde benı kendınızden bırı olarak gorursunuz sevgılerımle.....

yaşamak mutlu olabilmek güzel engelli olmak zor ama alışmak zorundayız artıık geçmişi bırak hatta istiyosan dışardan üniversiyeyi bile bitirebilirsin bundan sonrası senin için hayırlı olsun..aramıza hoşgeldin

merhaba arkadaşım aramıza hoş geldin, henüz bende çok yeniyim burda seni çok ii anlıyorum bende okula gidemedim hemde hiç :( ama benim durumum daha farklıydı. ben cam kemik hastasıyım ve sürekli bacaklarımda kırılmalar olduğu için ailem cesaret edip beni okula gönderemedi.
ama ben kendimi geliştirdim şimdi dışardan sınavlara hazırlanıyorum inş. sende girersin
kendine ii bak görüşmek umuduyla :)

..........................Selamlar...

Merhabalar önce hoşgeldin, daha bende yeniyim ama.

üzülme, sağlık sorunu olmayanlar bile ilkokul dan fazla okuyamayanlar var ama çok istersen daha dışardan sınavlara girebilirsin.

Çok geçmiş olsun

Arkadaşım içinizdeki okumak özlemi gerçekten çok güzel. Tabi bir noktada aile bu konularda etkilidir. Sonuş itibarıyla istediğiniz bir yaşamı bulmakta çok önemlidir.

Üst Alt