Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ben de çok eziyet çektim ama yenilmedim [O An]

alperen1979

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
sevgili arkadaşlar, diyebilirimki en zoru benim olayımdır. neden diyeceksiniz. ben 6 aylıkken ateşlenmişim annem ne kadar hastaneye götürek bu çok ateşli dediyse de rahmetli babannem, hemen doktora mı gidilirmiş geçer, demiş ve götürmemişler. annemde tabi boyun bükmek zorunda kalmış, çünkü annem çok genç yaşda evlenmiş, o zaman birşey diyemedim, diyor cahillik miydi neydi diyor, şimdi olsa durdurur muyum diyor.
bunada şükür tabi. koltuk deyneğiyle yürüyorum allaha şükür olsun ki her şeyi yapabiliyorum. 5 yıllık da memurum. hiç bıkmadan hayat mücadelesini verdim. ankara'da çalışıyorumdum hergün kırıkkale ankara arası gidip geliyordum. şimdi kırıkkale'ye tayinli geldim, burda bile amirim der ben seni özürlü görmüyorum şurda sağlam adamın yapamadığını yapıyorsun
dediğim gibi çok azimliyim bisiklet sürüyorum, şimdi yurtdışından otomatik araç getittirdim. getittirmeden önce normal vites araç kullanıyordum ve herkez hayret ediyordu nasıl sürüyorsun diye, ama dediğim gibi azim çok önemli
umarım her arkadaşımda azimlidir, hiçbir zaman azimlerinden birşey kaybetmesinler, bilhassa kazanmak için uğraşsınlar.
fazla başınızı ağrıtmayayım
saygılar

tebrik ederim alperen. umarım azmini hiç yitirmezsin

Pes artık ben yokum! dediğimiz an yenilgi başlar.
Dilerim daima yenilgiyi kabullenmeyenlerden olursunuz.

Sevgili alperen sanki aynı gibi bende 15 iğnenin 14 ünü vurulmuşum
aradan bir kaç gün geçmiş annem sonuncuyuda vurduralım demiş
dedem ise gerek yok kızım demiş tabi 15 inciyide vurulduktan sonra
bizdede durumlar değişmiş.

Şunu demek istiyorum herkesin bir sebebi vardır bu konulara
fazla takılmamak gerekir.
AZMETMEK BAŞARMAK DEMEKTİR.

Pes ederseniz yenildiniz demektir hayatta,tebrikler Alperen azminiz ve hayat sevincinizi kaybetmesiniz insallah

Başta alperen seni tebrik ediyorum azminden dolayı.Hepimizn bir hayatı var.Önemli olan hayatı sevip ona sıkıca azimle tutunmaktır.Bu azim sadece engellerimizi aşmak için değil hayatı aşmak için olsun...

en zoru benim olayımdır diyorsun ama.....
daha ne zorluklarla karşılaşanlar var bi bilsen...
herkes için en zoru kendisi galiba....
neyse azmin hiç bitmesin diyorum....

sebep her ne olursa olsun hayatın bır ucundan tutunmalıyız.tutunmakzorundayız.sonuçta yaşıyorsak azmımızden mucadelemızden vaz geçmemeliyız.

Üst Alt