Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bel fıtığı ameliyatı sonrası mesane felci sorunu oluştu!?

cemil47

Üye
Konular
20
Reaksiyonlar
0
Mrb forumcu arkadaşlar iki ay bel fıtığı ameliyatı oldum hastanede taburcu olduktan sonra sondayı çıkardılar eve günderildik tabiki idrarımda çok yanma vardı belki sonda kaynaklı bir sorundur geçer diye akşam karnım şişti tabiki idrar sıkışıklığı vardı lavaboya çıktım damla damla geliyordu giderek köütüleniyordum hastaneye gitik tekrar sonda taktılar sonrası üroloji doktoru gerek kan ve idrar kültürü sonucu iltihaplanma varolduğu söyledi hastaneye yatırıldım iltihap giderildi ameliya alındım ameliyata sonra su içmemi söylendi idrar yapıp yapmiyacağımı süyledi tabiki idrarımda çok yanma vardı tekrar sıkıştım idrar yanıyordu yapamadım doktor son olarak mesanen kısmen felç geçirmiş dedi günlük sonda takacaksın dedi moralim çok bozuk ne yapacağimı bilemiyorum bildiğiniz bir doktor varmı yada hastane önerileriniz nedir lütfen yardım

cemil47

Geçmiş olsun,

Başka bir hastaneye gidip, başka bir doktorla da görüşmek faydalı olur bence.

Maddi imkanınız elverişliyse; bir Özel Hastanede muayene olup, onlardan durumunuzu değerlendirmesini isteyebilirisiniz.

Acil şifalar dilerim.

Çok geçmiş olsun 😔 Rabbim şifa versin inşallah

Bel fıtığı açık ameliyat oldum hala ağrılar devam ediyor

Mrblar 2022 dokuzuncu ayında belfıtığı açık ameliyat oldum belime sekiz tane vida takildı fakat keşke olmasaydım rahat hareket edemiyorum ağrı hala mevcut olarak var taktığım platinleri ancak ikiyıl sonra çikara biliyormuşum doktorum söylediğine güre platinleri çıkarsam bir zararı varmı avantaj devamtajları nelerdir benim durumda olan kimse varmi gerçekte zor bir durum

cemil47 Merhaba, Omurga Cerrahisi ve Nöroşirürji Alanında Türkiye'nin en iyi hekimlerinden biri olan ve Edirne Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde halihazırda çalışmalarına devam eden Prof.Dr.Cumhur KILINÇER tavsiye ederim.
Yine Türkiye'de Dünyaca ünlü Ürolog Doç.Dr.Hakan AKDERE tavsiye ederim, Her iki hoca da aynı üniversitede çalışmaktadır.
Geçmiş olsun.

cemil47

6oalc0w.png
[/URL][/IMG]

Merhaba şuan benim vücudum böyle herhangi bbir ağrı vs yok ve benim platinlerim ömürlük...

Sonersoydan

Mrb sonerbey röntgeni gürünce şaşırdım kaldım rahat hareket durumun nasıl rahat oturup kalkıyormusun sen hangi hastanede ameliyat oldun doktorun adı nedir profesürmü

Doktorum Azmi Hamzaoğlu .Hareket durumum çok kısıtlı değil gayet iyiyim.
.

Üst Alt