Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Beğendiğim internet siteleri

Eskisehirde Kardeslerımı bıçaklarken dusuneceklerdı ama senın basım ustunde yerın var kımse dostluk beklemesın bu saatten sonra

[SIZE=3]http://www.radyovoyage.com/[/SIZE]
ile "Dünyanın müziğine yolculuk... "

Hayatımın fon müziğini buldum :) İşe gelip masama oturur oturmaz açıyorum. Huzur veren , dinlendiren müzikler yayınlanıyor. Ne spiker ne dj , ne de reklam yayını bölüyor. Sabahtan akşama sıkılmadan , yorulmadan dinliyorum.

Kas hastaları için facebook'ta grup oluşturdum

arkadaşlar facebook ta kas hastaları birleşsin diye bir grub oluşturdum isteyen katılabilir.

Rica ederim Chogo_Pyens :) Beğenmenize memnun oldum , müzik dinlemeyi seven , fonda hep müzikle yaşayan herkese tavsiye ederim :)

Sema benimde amatörce yayın yaptığım bi radyo var.Hafta içi canlı şiir gecesi düzenliyorum.Hatta bu akşam füsun konuğumdu (PRENSES) sizleride beklerim.Issız FM | Dostluk ve paylaşım yada googleden ISSIZ FM (dostluk ve paylaşım) bu radyodaki farklılık dj.benim ve raklam zaten yok.Ayrıca istek çalıyorum.En önemlisi engelli radyosu.Selam ve saygılarımla

flatcast yüklemek gerekiyormuş ve yükleyemedim neden acaba ?

Yaaa evet yapalım lütfen. Haftaya muhteşem olur. Ben de eve normal saatlerde geliyor olurum. Güzel müzik eşliğinde hoş bir sohbetin öznesi de nesnesi de olabilirim. :) İyi geceler diliyorum \o/

Haftaya buluşuruz :) O zamana kadar flatcast'ı yüklemeyi başarabilirim umarım :D

Adını veren oldu mac72
takibin çok kötü :p

Olsun bende seviyorum bu siteyi o yüzden bende verdim:) takibimin kötü olması konusunda haklısınız ama..

EngelsizDunyamiz.com

[SIZE=2]Engelsizdunyamiz.com nedir ? [/SIZE]

[SIZE=2]Merhaba, [/SIZE]
[SIZE=2]
home_pi11c.png
[/SIZE]

[SIZE=2]Engelli insanların toplumda birşeyler yapamayacağı kanısını yenmek ve bizim durumda olan kişiler [/SIZE]

[SIZE=2]neler yapabilceğini göstermek için kurulmuş olan sitemız [/SIZE][SIZE=2]www.engelsizdunyamiz.com[/SIZE][SIZE=2] isminden [/SIZE]

[SIZE=2]zaten ne olduğu ordada biz bu yola engelli sağlıklı ayrımını yenmek için çıkmış bulunmaktayız.. [/SIZE]

[SIZE=2]Amaçımız ; [/SIZE]
[SIZE=2]Engelli insanları bir arada tuttarak sosyal bir [/SIZE][SIZE=2]kit[/SIZE][SIZE=2]le oluşturmak.. [/SIZE]
[SIZE=2]Sağlıklı insanların engellilerın yaşadıkları sorunları göstermek ve bilençlendırmek.. [/SIZE]
[SIZE=2]Türkiyede yaşam koşullarının daha iyi hale getırmek için gereken çalışmaları yapmak [/SIZE]
[SIZE=2]Etkinlıkler düzenleyerek daha sosyalleştırmek ve yeni dostluklar kazandırmak. [/SIZE]
[SIZE=2]Engelsiz bir dünyayı bizde hak ediyoruz.. [/SIZE]

[SIZE=2]Sevgiler. [/SIZE]

[SIZE=2]Engel SİZ olmazsanız ENGELSİZ oluruz..... [/SIZE]
[SIZE=2]diyoruz [/SIZE]

[SIZE=2]sizlerı beklıyoruz.. [/SIZE]

[SIZE=2]umarım destek verırsınız böyle bir projeye.. [/SIZE]
[SIZE=2]doğru yere açmışımdır inş konuyu...[/SIZE]

EngelsizDunyamiz.com | Facebook

EngelsizDunyamiz.com (engelszdunyamiz) on Twitter

güzel bir paylaşım,teşekkürler

Bence siz Kendi Sitenizin Reklamını Yapıyorsunuz..:) Her engelli sitesinin Maksadı amacı sizin Yukarda Bahsettiğiniz Konulardır..Bence Bülent beye Reklam Ücreti ödemeniz gerekir..:)

Biraz sanki reklam kokan hareketler olmuş ama cümlelerin dogru genede paylaşımın için tşkl

Sema çok teşekkür ettim uzun zamandır arayıp bulamadığım şarkıyı burada buldum.Peki bu siteden indirebiliyormuyuz dinlediğimiz müziği.
online izlediğiniz video kliplerini ve şarkıları

C:\Documents and Settings\kullanıcı_adınız\Local Settings\Temporary Internet Files\
buradan bulabilirsiniz yapmanız gereken buraya girip ordan video yada şarkıları kopyala yapıştırla başka bir klasöre atmanız
not: xp işletim sisteminde oluyor windows7 de olmuoyr w7de temporary ınternet fıles bulamadım googlede arama yaptım nasıl bulunacagına daır uygulamaya gecınce bunu yapmak pcnızde cıddı hasarlara yol acar uyarısı aldım vista kullanmadıgım ıcın bılgım yok ama xp de garantili bu yöntemle cok şarkı ve vıdeo klıbı aldım
not:yukarda kullanıcı adı kısmına pcnızdekı kullanıcı adını gıreceksınız bazılarında admınıst yazar
yada sızın verdıgınız ısım

not : Temporary Internet Files

Bitkiden gelen sağlık

Bitkiden Gelen Sağlık Platformu bu siteyi siz değerli arkadaşlar için açtık.tek hedefimiz biz engellilerin artık soyulmaması.bilinçli ve faydalı bitki kullanımını öğretmek.herkese şimdiden teşekkürler.

pek çok site adresini kaydettim.ne güzel olmuş begenilen siteleri paylaşma fikri.arkadaşlara tşk ediyorum.başarılarının devamını diliyorum:)
bi adreste ben ekleyim.müzik ve film indirmek için güzel bir site

http://divxevi.com/index.php

Beyin felclilerine cesit cesit bitki veriyorlarmis tvde hic denk gelmedim emin gibiler simdi onlarin bahsettigi bitkileri olguma versem sapasaglam olacak mi? hic duymadim beynin bitkiyle düzeldigini

Deve dikeni....karaciğer yağlanması,hapatit b hastalıkları için yardımcı şifa..kaynağı...çay gibi demle ve 1 ay boyunca sabah akşam bir çay bardağı iç..

cevap bulamayacağınız sorun yok.incelemenizi tavsiye ederim hazan.

Kas Hastalıklarında Siteme Bakabilirsiniz

Arkadaşlar siteme bakabilirsiniz kas hastalıkları için

kashastaliklari.benimforum.org

Üst Alt