Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bayke, pabucu yarım, çık dışarıya oynayalım!..

dimi nede olsa o başka aleme geçti :D
bizim alem bize yetiyor birde ordaki aleme girmeyelim :D
EMPATİ ABLAM AMA SEN BU ARA KEMAL ABİYİ PEK RAHATSIZ EDİYOSUN BAK ÖZLEMİŞTİR SENİ HANİ AKŞAM UĞRAMASIN YANINA Bİ TİTRETİR YATAĞI VESSELAM :D HI...NE DERSİN

ruhun şad olsun sevgili bayke.. nur içinde yat...

allah rahmet eğlesin bayke amin nur içinde yat

Sevgili dostumun bu gün ölüm yıl dönümü .
Yıl dönümleri güzel olursa kutlanır..
Yıl dönümleri acıysa ağlanır..
Yıl dönümleri geri gelmeyecek değerse anılır..
Fakat ben bu gün Bay Kemal adını hem anacağım, hem ağlayacağım, hem de anısına onun sevdiği şeyleri yapacağım .
Laf mı bilmiyorum ama içimden geçen duygu; İyiki doğmuşun Bay Kemal, iyiki seni tanımışım.. Ölüm ise aq meselesi(J)

Hasan abi AQ ne demek diye sorulduğunda Kemal abi ne cavap vermişti :)

benim için bayke abi CUMBALI EV yazısının mimarı demek :)

Adaşım o parola aramızda..
Onu gördü ve anladı o :))

Bayke abim nur içinde yat..Allah sevenlerine sabır versin...:(

Şirinecim dün ve bugünü hep Bayke ile geçirdiği için, siteye girecek ve yazacak vakti olmadı empatizan ablanın;)

Senin gibi güzel bir insanı tanımak, düşüncelerini okumak, onları bilmek ne güzel bir onur...

Hiç tanımasanda, hiç görmesende, böyle bir insanın varlığını bilmek...bu dünyanın yaşamaya değer olduğunun kanıtı olduğunu bilmek...bin selam olsun sana güzel abim...

İşte dünya bunun için güzel, iyi ki var olmuşsun, iyi ki seni bilmişim abim...

Allah'ım mekanını cennet eylesin...

Bayke abinin güzel anılarıyla yüreklerini ısıtan ne çok insan varmış...
İnsan isterse bir varmış bir yokmuş gibi masal olamıyor,taze bir anı olarak
yer edebilmek her insanın karı değil,bunu ancak Bayke abi başarabiliyor...
Mekanın cennet olsun,Kemal abi...

Kemal bey sitemize yazdıklarıyla bu kadar büyük bir dostlıuk ve sevgi kazanmışsa, yazamadığı yazılarla da kalplerde sonsuza dek hep var olacaktır.

Daha yeni öğrendim erkek kardeşinden vefat ettiğini allah rahmet eylesin
çok sevdiğim bir abimdi

Hani ben kurbağaları çok severim ya, neden sevdiğimi bilmeden. Belki genetik bir kurbağa sevgisi, belki de bilinçaltımda vardır bir sebebi.
Hani sen bana kocaman peluş bir kurbağa almıştın ya Beşiktaş’ta… hep gülümseyen bir kurbağa… Adı Bayke olsun demiştin. Sen onu çok öp, belki prense dönüşür demiştin.
Hani eve gidince üzerine de senin parfümünden sıkmıştım bolca seni bağırttıra bağırttıra …:)
Hani artık her gece sarılıp uyuduğum kurbağa… Hani elimde mıncık mıncık olan, hani artık hep göz yaşlarımla ıslanan…
Parfümün uçup gitmişti üzerinden. Çok da kirlenmişti. Bugün yıkadım kurbağayı. Hemen kurudu güneşte. Senin parfümünden yine bolca sıktım üzerine. Bir tek Bayke için kullanıyorum senin parfümünü. Çok öptüm sonra. Yine gülümsedi bana.
Bu sabah yağmur var İstanbul’da diyordu MFÖ ben senin kokunu içime çekerken.
Bilmiyorlar ki her sabah yağmur var artık İstanbulda…

Vay be, Bayke Usta vefat etmiş. İnanamadım,şaka gibi. 2007 de sık sık yazılarını okuduğum, ara sıra şakayla karışık takıldığım dünya tatlısı bir insan...

Bayke papucu yarım çık dışarıya oynayalım.
Allah rahmet eylesin. Üye olduğum yıllarda yazılarını kenardan izlerdim.Lafını esirgemezdi.Özleniyorsun abim.

Konu yeniden üste çıkınca tekrar yorumları okudum da hüzünlendim ben şimdi.
Bayke'yi,
Kuyucak 'ı
Aferits'i
ve en son Hasan Karaman kardeşimizi kaybettik .
Ne güzel insanlar kazandırmış bu forum bize .
Yattıkları yer incitmesin...

Merhum Bayke veya merhum Kuyucak kardeşlerimizden birisinin bir fotoğrafı vardı. O fotoğrafta balkon duvarı üzerinde elinden yem yemeye gelen güvercine yem veriyordu.

O fotoğrafı hiç unutmuyorum ama fotoğraftaki bu arkadaşlarımızdan hangisi idi onu hatırlayamadım.

Selametle.

Nurlar icinde yat baykecigim
Foruma ilk katildigim zamanlarda hic unutamayacagim bir yazi yazmistin
Engelimizi yasadigimiz hayatta kendimizce buldugumuz bulusun komik muzip yazindan ismini senden ogrenmistim😍
kucuklukten kendimi bildigimden beri kullandigim kendimce kurnazlik dedigim dili guzel bilmedigimden anlamini anlatma tarzin hosuma gitmis bilgeligin hayran biraktirmisti beni
Bu forum durdukca seni rahmetle yadedecek okuyucun olacaktir tahminim

Üst Alt