Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bantex akülü arabamın aküsü sarj tutmuyor..?

pasa75/2

Üye
Konular
24
Reaksiyonlar
0
benim bantex akülü araba sarj tutmuyor akülerini yeni degiştirmeme ragmen sorun nerdedir acaba bilen varsa yardımcı olursanız sevınırım

aklıma gelen şu acep mıyadımı doldu :( tşk ederim şimdiden

Akülerin ne zaman alındı? daha yeni alındı ise elektrik donanımını ve motor manyetik frenlerinde sorun vardır.

www.engelliaractamiri.com
05326301459

Arkadaşım aküleri yeni alman akülerde sorun olmadıgı anlamına gelmez aküde sorun olup olmadıgını en iyi şu şekilde anlarsın akülerini kullan bitsin iyice şarja tak akü en az 5 ila 8 saat arasında şarj olmalı eger kısa bi zamanda şarj oluyosa akün kesinlikle arızalı sarj cihazının üzerinde akünün sarjı bittiginde yeşil bi ısık yanar bu ışık akünün doldugu anlamına gelir kısa zamanda dolan akü kesinlikle ömrünü yitirmiş demektir birde şarj cihazını bi kontrol ettir kaç volt çıkışı var kaç amper basıyor kolay gelsin ..................

karaman arkadaşım benim akülü arabamda aküleri tam şarz ediyorum 8-9 saat ama birden kırmızıya düşüyor nedeni neden olabilir sence

şarj cihazına bi bakmak gerek istersen bi kontrol ettir şarj cihazını arabanda böyle bi arıza olması olasılıgı çok düşük arkadaşlar bazen arabamda kaçak var diyolar ama böyle bişey yok mutlaka akü veya şarj çihazında çıkacaktır arızan birde arabanın frenleri açıyoyomu onu kontrol et arabanda elektronik bi arıza olması mümkün değil yani arabanın beyni aküden fazlasıyla kullanması diye bişey yok

bu arabanın aküsü kaç volt ve kurutip akümü kullanacaz arkadaşlar bide bu arabanın hızı artırılabiliyormu takribi kaç kilometre yol gider

Üst Alt