Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bankadaki vadesiz altın hesabı ve euro hesabı 2022 maaşının kesilmesine neden olur mu?

Abdullh0

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Engelli aylığı ve bakım aylığı alıyorum bankadaki vadesiz altın hesabı ve euro hesabı aylıkları kesermi vadesiz olduğu halde gelire eklenirmi

Bankadaki para gelire ekleniyo diye duydum başka bilen varmı

Senin bankadaki Parana kimse karışamaz.cunku o gelir getirisi değil.senin kira getiriniz varmı yada aileden biri çalışıp gelir kriterleri asiyormu ona bakilir

Benimde merak ettigim bir konuydu. Para birikimi yapılmaz artık ama para birikimi yaparsak kesilirmi diye düşünüyordum

@CORTU, bankadaki para vadesiz bile olsa vadeli gibi hesaplanıp gelire ekleniyomuş yani sınırı aşıyosa kesilmesine neden oluyomuş

@Abdullh0,

Öyle bir şey olamaz.benim bir çok tanıdığım insan var bankada parası olup evi arabası olup maaş alanlar.asla dedikoduya inanmayin

Hocam, aklınızda bulunsun hanenizde memur varsa garanti kesiyorlar. Hiç acımıyorlar.

@Abdullh0,

Ebm de belli bir miktarın üzerinde ise beyan etmek zorundayız nasıl hesap ediliyor bilmiyorum ama 3-4 yıl önce kontrole geldiklerinde 500 bin TL üzerinde bankada paranız var mı diye sormuşlardı. Şimdi miktar nedir bilmiyorum.

Üst Alt