Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Balıklar

Agony

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Bende balık besleme hastalığı var.şimdilik 3 tane 112 litrelik 1 tanede 35 litrelik akvaryumum var.Evde balık beslemek çok zevkli ve dinlendirici bi olay.Kendi akvaryumuzda dünyaya gelen bi balığı besleyip büyütmek hastalıkta sağlıkta :D yanında olup onun büyüp bi anne/baba olmasını gün be gün izlemek muhteşem bi olay.Herkeze tavsiye ederim.

Bende balıkları çok severim ama kardeşim yüzünden besleyemiorum çok tatlı şeyler onlar.beslediğim balıklara kardesim ne yerse balığada veriyor tabi benden habersiz,sonrada balığım ölüyo bunun yanlış bir davranış olduğunu ona anlatamıorum anlamıor bende besleyemioru :cry: çok üzücü bişey benim için.

:) Tabi kardeş faktörü hep öyledir.Bende küçükken akvaryumun içine kanarya atardım yüzsün diye en iyisi kardeşiniz büyüyene kadar balık beslemeyin.Ne siz üzülün ne de yaşayan calılara zarar gelsin.Ama illada balık beslemek isitiyorum ben derseneniz o zaman bi fanus yada kavanozun içine koyacağınız japon balıkları ortamı hiç yadırgamadan yaşarlar :)

Ben geçen gazetete bir haber okudum uzmanların araştırmalarına göre evinde: duvarına resim asan akvaryum bulunduran güneşe evi çook bakan insanlar çok mutlu oluyormuş sende öğle olmalısın:)

Balıklarımı seviyorum

Bizim de evimizde akvaryumumuz var. Balıklarımızın cinsi velifera sıcak suda yaşayıp canlı doğuruyorlar. Yavruları büyütmek çok zor ama zoru başarmanın zevki daha güzel oluyor :) . Balıklarımı çok seviyorum

balik

bizde vardi balik iclerinden biri katil hepsini yedi yaaa :cry:

BENİMDE VARDI BALIKLARIM AMA BEN GURBETE DÜŞÜNCE HEPSİ ÖLMÜŞ BAKAMAMIŞLAR CİKLET İDİ CİNSLERİ OLASI DIŞI Bİ HAYVAN
İKİ TANE ALMIŞTIM 100 CİVARI ANAÇ BALIĞIM OLDU FAKAT ŞİMDİ ÇOĞU ÖLÜ OLARAK KİTAPLARIN ARASINDAKİ YERİNİ ALDI

merhaba

merhaba arkadaşlar.
balıkları bende çok seviyorum.99 senesinde büyük depreminde yumruk büyüklüğünde olan japon balıklarım rahmete kavuşunca bir daha balık beslemeye fırsatım ve imkanım olmadı.
gerçekten hoş bir hobi.dinlendirici vede stres atmaya birebir.

ben de kocamnn bi akvaryum istiyorum yaaa.. geçen gün arkadaşımın evinde gördümm.. öyle rahatlatıyo ki insanı suyun sesi.. balıklar... mutlaka edincem bi akvaryum

WALLA ŞU AN BNDE UFAKÇA Bİ AKWARYUM WAR İÇİNDEDE 3 JAPON 1 DE ÇÖPÇÜ DİE TABİR EDİLEN YAWRU ARKADAŞTAN WAR İNANIRIMISINIZ ÇÖPÇÜ TEK OLMASINDAN DOLAYI KENDİNİ ÖTEKİLER GİBİ JAPON SANIYO

balık sevilmez mi ?..
en temiz hayvan balık!
:p :p :p

ndipi' Alıntı:
Arkadaşlar 9 tane balığımızın tamamı öldü hemde sadece bir günde şimdi boş akvaryuma bakıyoruz :(

saglik olsun bos akvaryuma bakmasinda güzeldir :)

BENDE YILLAR ÖNCE BALIK BESLAMİŞTİM JAPON BALIKLARIM VARDI SONRA ONLARI VERMEK ZORUNDA KALDIM ÇOK BÜYÜDÜLER AMA İLK FIRSATTA YİNE BALIK BESLEYECEĞİM YADA BELKİ BİR BALIK ÇİFTLİĞİ KURARIM.

Bekarken,uzun bir dönem akvaryum sahibiydim.Oldum olası tropik akvaryumu sevmişimdir.Nedenini çeşitlilik olarak açıklayabilirim...En çok lepisteslere hayrandım.Erkeklerinin çok güzel görünümleri vardır.Rengarenk kuyrukları tül gibidir.Ne kadar enteresandır ki,hayvanlar arasında çiftlerin en güzeli hep erkek olanlarıdır.Ne hikmetse bu özellik insanlarda tam tersine işliyor.
Hatırlarım,bir akşamüstü,hamile olan moli'mi sabahın 4'üne kadar akvaryumun yanına oturup doğum yapmasına yardımcı olmuştum.Nasıl diye sormayın o ikimizin arasında ebediyyen sır kalacak.
Şimdilerde,iki bebeğim var onların büyümesini bekliyorum.Ve en kısa zamanda çok ama çok güzel bir akvaryum kurmayı düşünüyorum.Yine tropik olacak,yine sabahlara kadar onların doğum yapmasını seyredip,sırlarımı sadece onlarla paylaşacağım...
Sizlere bir sır vereyim mi;en iyi psikoterapi yöntemi --- ya balık tutmak yada akvaryumla ilgilenmek... 8)

balıkları çok seviyorum akvaryuma baktıkça kendimi dinlenmiş hissediyorum çok şeker şeyler.

çok hoş bi uğraş bizimde vardı sewiliyorlar ya alışınca öldükleri zaman üzülüyo insan yaa :cry:

Balıklar gerçekten dinlendirici ve stres atmak için çok iyi Fakar bir soru sorayım. Balıklar uyurlarmı?

Üst Alt