Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bakım aylığı almak için rapor aldık, ama Ağır Özürlü ibaresi yazmadılar!?

bincedag

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Slm arkadaşalr ben siteye yeni üye oldum 3 kardeşim mikrosefali hastası büyük olan 19 yaşında 2022 den yaralanıyor toplu parasını bu hafta alacak(inşallah) kardeşlerimin 3 ününde rapor oranları % 50 IQ ları 55 civarı ve hafif mental retardosyon dendi. 3 üne 2007 de rapor almıstık agır özürlü ve sürekli yazıyordu ayrıca bilimsel olarak tedavi mümkün değil. 2008 de 2022 için buyuk kkardesime müracaat ettik aynı rapor verildi. bugün ise bakım aylığına müracaat etmek için özür durumunu bildirir rapor aldık IQ ları daha düşük çıktı ayrıca en küçük kardeşimin oranı % 55 oldu ama ağır ozurlu kısmına hayır yazıldığı için bakım aylığına muracaat edemiyoruz. <sorum şu ki daha önceki raporla mahkemeye gitsek bir sonuç alırmıyız yada önceki raporu sosyal hizmetlere kabul ettirmek mümkünmü bu konuda bilgisi olan varsa acil cevap bekliyorum. Saygılarımla

Mahkeme bir işe yaramaz bu aşamada.
Ama yeniden değerlendirilmesi için il sağlık müdürlüğüne başvurabilirsiniz. Sizi başka bir hastaneye sevk ederler...

Üst Alt