Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bakan Faruk ÇELİK: "Kadro sayısı 4151" | 17 Ağustos 2014

allah belelarını versin hani 6,7 bin olacaktı

resmen dalga gectiler orta ögretim 78,646 acıkta kaldım herhalde bu sene bidaki sınava artık :(

hep lise ağırlıklı arttı lisansda artış varmı sayı ne olur lisans için

4151 kişiden kaçı önlisans olur heralde 78 altındakiler atanamıyacaklar tabi bende buna dahil

Aceleci davranmayın. İşkur u takip edin sadece memur değil sözleşmeli ve İşçi statüsünde de alımlar devam ediyor.. buralarda da EKPSS şartı aranıyor

bn 78,646 atanımıyım acaba bılmıyorum kı karamsarlık kapladı içimi :s

Engelliler Sitesinde bir not:
"Devlet Personel Başkanlığı ile yaptığımız görüşmede; "Engellilere verdiğimiz sözü tutacağız, sayıyı 5 bine çıkarıp, kılavuzu öyle yayınlayacağız" dediler. "

Bu mümkün mü ki? Faruk Çelik noktyı koydu işte... gözler yine DPB'de olacak, umutlu-sabırsız bekleyiş devam edecek he... Pazartesi ola hayrola...

Engelliler Sitesi - EKPSS kadro sayısı belli oldu: 4151

Atananlar da bu sınava girmişlerdi. Onlara tercih hakkı verilmeyecek. Buna istinaden 70 ve üzeri puan alanların ataması garantileşti gibi.

arkadaşlar daha önce atananlar bu sınavda tercih yapamayacakmı yani bu kesinmi eger öyleyse sıralamamız dahada yükselecek atanma şansımız artacak

benim sıralamam 1600 lise düzeyi bu atamada pek şansım yok 2000 kişi alınacaksa ama dige tercih için umuluyum inşallah

bence kadro sayısı belli ise pazartesi tarih açıklanır bi daha ki haftayada tercihler başlar o zaman

bu atamada olmaz arkadaşım sıralamam 1600 2000 orta ögretim alınacak bunun yarısıda hizmetli ben bu olsun bitsinde ikinciin zamanı uzamasın diyorum

hocaoglu21;

bu konuda net birşey yok. DPB açıklama yapacak, ya da kılavuza ekleyecek, ancak ondan sonra...

yapamasınlar tabi ya biz atanma bekliyoruz onlar iş begenmiyorlar

Beddua eden ler gerçekten samimi olarak mı beddua ediyor yani biz özürlüler için hiçbirşey yapılmıyor mu yani biraz edep yahu allah belalarını versin ne demek

kura ıle gırenlerı cok tutarlarsa 500-600 gıbı ö.l ve lısansları husran beklıyor. cunku lıselı kadrosu full hızmetlı doldurmuşlardır oda 2000 kadar gerıye ne kalıyo zaten 500 er veya 750şer kişi kalıyo .
1600 kişılık kadroda enfazla lısans vardı ona gore bı ayar yapılmış olabılır.bu yıl toplamı 5750dıye duşunun .

daha önceki öğrenim durumuna göre atama sayılarını bilmediğimiz için hala bilemiyoruz kac tane lise kac tane lisans ataması yapacaklarını; kac puanlarda kalacagını.. önceden de söylediğim gibi öteleme yaparak aynı sonuca getirdiler.. haziranda 3000 kasımda 3000 atama yapsalardı aynısı olacaktı... belki daha da iyi olacaktı.. en azından önümüzü görecektik.. neyse 15 gün daha sabredelim.. planları ona göre yapalım.. herkes için hayırlısı olsun :)

lisans 1400 1500 kadro verilcek sanırım 1600.sırayla 76 puanla atanırmıyım sizce

2000 lıselı olursa 500-600 ılkokul, 750+750 gerıye kalır hesap açık kamu 1500çok fazla lısans ıçın hemde cok .belkı ılk 1000 gırer ışın zor .

terc,hler bir an önce başlasa iyi olur ben şahsen özel bi şirekete iş başvuruş yaptım büyük ihtimalle olacak o ama kpss puanımla atanabilir miyim ona göre işe başlarım başladıktan 1 ay sonra çıkmak olmaz ya da atanamayacaksam vakit kaybetmeden işe başlamak istiyorum aylardır beklemekten sıkıldık artık ztn artıra artıra bu kadar artırmışlar daha beklemedin bir anlamı yok zaman kaybı

ne yani şimdi 70 alanlar atanacak mı?

Üst Alt