Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bağkur'a borcum var, ödüyorum. Emeklilik müracaatımı ne zaman yapmalıyım?

merter1

Yeni Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
yüzde 67 raporla bağkurdan emeklilik hakkına sahip oldum. emeklilik için tek sorun bağkura olan yapılandırma borcum. 6111 sayılı kanuna göre ödemelerimi düzenli yapıyorum.ancak bu yapılandırma borcunu ödeyip emeklilik için başvuruda bulunmamam gerektiği söylendi.bunu aslını öğrenmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim. borcu yine taksitli ödeyim emekli olmak mümkünmü

Karıştırıyor olabilirim ama, benim bildiğim kadarıyla borcu yapılandırmak ve taksitleri düzenli ödemek emeklilik başvurusu yapmak için yeterli sayılıyor. Ya da, en kötü ihtimalle bankadan kredi çekip borcu bir seferde kapatın, emekliliği hak edin, emekli maaşınızla krediyi küçük küçük ödersiniz.

erken yaşlılık emekliği

emeklilik müracatımı erken yaşlılık emekliliğimi yoksa maluliyet emekliliğimi isteyeyim.erken yaşlılıktan emekli olursam daha sonra memuriyette çalışma ihtimalim olurmu

Üst Alt