Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Bacak torbasını nereden alabilirim?

SÖKE

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar ben omurilik felçliyim sonda kullanıyorum haliyle bacak torbasıda kullanıyorum .
almanyadan ısmarladığım torbalardan kullanıyordum çok kullanışlı bacağa diz üstünden birde bilekten bağlanıyor uzun bacak şeklinde pantolon altında hiç belli bile olmuyor .
Bu torbalardan 91 de alıyordum o zaman araştırdım türkiyede bulamadım sene 2008 bitiyor halen türkiyede bulamadım nette bakmadığım medikal sormadığım yer kalmadı .
bu torbadan kullanan varsa yazssın çok acil............ :( :oops: :( :( :( :( :( :( :( :( :(

ben kusadasındayım bende omurilik felclisiyim o torbaları prezervatif sonda ile kullanıyorum.. istediğin belli bi marka varmı ona gore bulalım..

Kastettiğiniz diz altından bağlanan sert kauçuk olanlar mı?

hayır kaucuk falan diil bildiğin idrar torbası.. sadece iç kısmı bacaga degdiği için pamuklu, prezervatif sondaya baglanan hortumun boyunu kesip kendin ayarlıyabiliyorsun, alt kısmı musluklu.. conveen ve mentor markalar var umarım hala vardır.. bana bi mail at.. gun içinde medikalcilerin numaralarını atayım sana.. cenk_ozgur@yahoo.com
sen prezervatif sonda kullanıyormusun? kullanıyorsan hangi markayı nerden alıyorsun ben latex free yabancı marka kullanıyordum ama suan turkiyeye ithal etmiyolar ben yurt dısından getirtmeye calısıyorum.. eger kullananlar varsa direk firmadan distributorluk isticem yada az adette almak isteyen varsa en azından kargo masrafını paylaşabiliriz..

arkadaşlar bu torbanın bir markası felan yazmıyor35 40 cm uzunluğunda ayak pazusu şeklinde çok kullanışlı 1.5 lt kapasiteli bişey ya musluklu.

merabalar bende aynı bacak torbasından kullanıyorum togra medikalden buluyorum istersenız bi ulaşın.

Üst Alt