Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Babasının silahını alıp oynuyormuş meğer...[O An]

guldamlasi

Yeni Üye
Konular
7
Reaksiyonlar
0
Cehalet cehalet cehalet
Arkadaşlar ben yazmıyacaktım ama baktım ki benimle aynı kaderi yaşıyan çok kişi var. Bu olayları duyunca acayip sinirleniyorum neden şu silahtan vazgeçemiyoruzki bilmem.
Ben de 12 yaşındayken arkadaşıma gittim kapı komşumuz onunda 7 yaşınada bir kardeşi vardı erkek.
Babasının silahını alıp oynuyomuş meğer haberim yoktu benim zaten içeri gireli bir 5 dk olmamıştıki silah patladı ve omuriliğime geldi yıl 1992 sonrası malüm işte
Başkasının hatası cehaleti bir başkasının hayatını değiştirdi alak bulak etti şimdi ben buna kaza kurşunumu diyeyim bilmiyorum

Arkadasının Embesil ebebeyinleri yüzünden hayatın kararmış umarım dava acarak hakkını aramışsındır gerçi sağlık bu ama dava acmamışsan da hayret ederim...

Bunu akıl edemeyen ebebeyinlere silah değil catapat bile vermemek lazım ahh ahh...

3-5 kurus için adam görünümlü insanlara tabanca ruhsatı veren devlet görevliler ve siyasiler????

Sadece o insanlara dava acmak la kalmayıp bence ruhsat veren memur o dönemki siyasi yasa hazırlayıcı ya da acman gerekirdi...

Eger davalar adil bir karar almasaydı kendi adıma yapacaklarım beni bile korkutuyo bu kadar diyeyim...

Sabır ve metanet başka ne diyeyim arkadaşım...

Cok gecmis olsun dostum. Söylenecek cok sey var ama... neyse... kader deyip geciyoruz iste... Tekrar gecmis olsun.

Nedir bu biizim Silahta ve Trafik ten çektiklerimiz. Ne zaman birileri dur diyecek.

Bu olaya kaza diyemeyiz. BU tam bir cinayet.

Evde silah ve çocuk varsa böyle bir olayın olması kaçınılmazdır.

Silah sahibi "MAGANDA" ya tabi hiç bir ceza verilmemiştir.

Olan yaralanarak hayatı kararan insana oldu.

ne yazıkki aynen öyle oldu
buarada tşkler arkadaşlar

Üst Alt