Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Avşa adasındaki kamp nasıldı..? [Soru]

lady1260

Üye
Konular
20
Reaksiyonlar
0
Bu yıl Avşa adasında yeni bir kamp kurulmuş. Giden arkadaşlar, anılarınızı paylaşırsanız sevinirim. Selamlar.

Merhaba lady
Ben kampın katılımcılarından değilim ama
Ben Avşa adası doğumluyum ve orada büyüdüm herzaman Avşanın mimari yapısı engellilere uygun diyerek duyurmaya çalıştım ve güzel tatil geçirmeleri içinde arkadaşlarıma öneriyordum ve bu sene yıllık iznimde avşaya gittiğimde kampın açılış gününe denk geldim.
Kampı gördüğümde büyük mutluluk ve gurur duydum.
Belediye başkanımız bu doğrultuda çok duyarlıdır.
Kampın açılışına katılamadım ama o akşam ziyaret ettim ve diğer günlerde de yine ziyaretlerde bulundum herşey çok güzeldi hatta bende kampta kalmak istiyorum diyede tutturmuştum :lol:
Kampın 3katılımında da ziyarette bulundum yeni arkadaşlar tanıdım çokta memnunum umarım heryıl Avşamızda (benim cenettim olarak tabir ettiğim) adamızda görebiliriz.
Ama daha iyi şartlarda olması dileğiyle :wink:

[Tatil] Avşa'da bu yıl da kamp var

ARKADAŞLAR GEÇEN HAFTA AÇILIŞI OLDU. BUL YILDA AVŞA ENGELLİLER İÇİN KAMP KURDU. BİLGİLERİNİZE

detaylı bilgi varmı arkadaşım:)

MERHABA ARKADAŞLAR BENDE GİTMEK İSTİYORUM ACABA GİDEN ARKADAŞLAR FİKİRLERİNİ YAZABİLİRLERMİ :)

Avşa Kampı

Sevgili arkadaşlar ben geçen ay avşa kampına katıldım gerçekten çok güzel bir yer denize tekerlekli sandalye ile çok rahat girip çıkabiliyoruz hiç engel yok avşa halkıda engellilere oldukça duyarlı görmeyen arkadaşların görmesini isterim kampı organize eden istanbul tsd.şb.başkanı kemal beye ve yönetimine teşekkür ederim

Avşa Adasındaki Kamp

Merhaba lady
Ben gaziantepten katıldım Avşa adası gerçekten mimari yapısı tam engellilere göre engellilerin tatil yapacakları süper yer
kamp yeri çadır ama çadırlar geniş ve ferah içerisinde lambalara kadar döşenmiş her çadırda 4er kişilik yatak bulunuyor kamp süresi bir hafta idi her sabah saat 8de spor 8.30 da kahvaltı 9da deniz sefası 2de ögle yemegi tekrar saat 3 de denize saat 6 da duşa saat 8 de akşam yemegi
yemekten sonra her gece eglence saat gece yarısı 2 ye kadar kampta her gece çok güzel egleniyorduk oyunlar halaylar çekiliyor çok güzel yarışmalar oluyor ayrıca haftanın bir günü diskoya bir günü türkü bara bir günü lüneparka bunları8n haricinde diger eglence merkezlerinede rahat gidebilirsiniz eglence yerleri engellilere %30 iile %50 arası indirimde uyguluyorlar gerçekten çok güzel tatil geçirdim tüm engelli arkadaşlarımın bu kampa katılmasını isterim ben akülü arabamla plaja çok rahat girip çıkıyordum denizin keyfini yaşamak çok güze duygu

Avşa daki kamp geçen yıl da vardı ve tam engelliler için düşünülerek Tsd TÜRKİYE SAKATLAR DERNEĞİ tarafından gerçekleştirildi giden herkes çok memnun 15 günlük süreler ile kalınabiliyor tamamen ücretsiz yemek içmek konaklamak eğlence herşey tsd tarafından sağlanıyor buradan kendilerine tekrar teşekkür ediyorum..

bilgileriniz icin tesekkürler

ben Avsa adasinda 1994 yilinda tatil yapmistim ve cok hayran kalmistim

kizlarim yoktu ozaman ve engellilere uygunmuydu hatirlamiyorum, bu bilgileride sizden almam cok iyi oldu

kamp her yil mi kuruluyor acaba? nereden bilgi alabiliriz 2008 yili yaz sezonu icin?

ben o kampa gidenlerden biriyim kampımız 2 senedir var yani bu yıl kurulmadı güzel bir kamp geçen yılın eksiklerini bu yıl gidermeye çalıştılar
bu kamp yıllar geçtikçe dahada güzelleşecek haydi arkadaşlar kampaaaaaaaaaa :D :p

Sadece İstanbulda olanlarmı katılabiliyor bu kampa.
Bizer nasıl katılabilirz acaba şartları nelerdir.
Ve nereye nasıl başvuruluyor bilgi verebilirseniz sevinirm.

Üst Alt