Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Avasküler Nekroz hakkında bilgi sahibi olan var mı?

sesene kardeşim adana ortapedia hastanesi prof dr emre toğrul bey e görünmeni tavsiye ederim.ilaç adı yazamam çünkü sana yaramayabilir.beni emre bey tedavi etti umarım sende ve diğer arkadaşlar iyi olur.ama önce Allah a dua edin en önemlisi o bi sıkıntı olursa gokhangedik26@hotmail.com ekle görüşelim

selim kardeş naptın iletişime geçtinmi doktor bey le umarım hepiniz iyileşirsiniz Allah yardımcımız olsun

Kusursuzzz ; Iletisime gecmedim , bana cok uzak . Ne fiziki sagligim ne de maddi durumum oraya kadar gitmeye elverisli degil. Yasadigim sehirde cozum bulmaya calisiyorum. Kamil Cagri Kose adinda iyi 1 Ortapedi hocasi var. Cok zor Skolyoz ameliyatlarini basari ile gerceklestirmis 1 hoca. Ulasilmasi zor 1 hoca ama spesifik ve komplike hastaliklarimdan dolayi asistani randevu aldi bana. Kamil hocaya gittim , dayanmami onerdi fakat dayanilacak gibi degil , diger hastaliklar zati yeterince yoruyor . Fakat ameliyat yapmaya cekiniyorlar , Crohn aktif oldugundan enfeksiyon riskinden dolayi pek bulasmak istemiyorlar.. 26 Haziran gunu baska 1 doktordan randevu aldim , bakalim o ne diyecek.

yeni öğrendim heriki kalça avn yeni ameliyat oldum bir hafta önce damarlı fibula naklı olan varsa banada haberin yalvarırım ameliyatı anlattılar çok korkuyorum

allah acil şifalar versin öncelikle aynı ameliyatı bir hafta önce oldum her iki kalçadan şu damarlı fibula nakli konusunda bilginiz varmı yada protez falan takıldımı sze ne olur bilgi verin bana

Sevgili arkadaşım öncelikle acil şifalar dilerim.bende hemotolojik bir sebepten dolayı avn hastasıyım asğ kalça femur başı.çok şükür sadece o bölgede ve 2. evrede.12 ayrı doktora gittim ve fatih parmaksızoğlu nun hastasıyım bende bana da aynı ameliyatı önerdi.ancak başka doktorlar kıkırdak nakli vs başka tedevi ve ameliyat çeşitleri önereiyor.bir an önce ameliyat olmam lazım ağrılarım dayanılmaz,çaresizim şu anda ne durumdasın lütfen bana acil cevap ver.

Civanperçemi, üzüm çekirdeği, ökse otunu 3-4 ay Glukozamin Chondroitin MSM isimli ilacı da 6-12 ay kullanmalısınız... Ameliyat seçeneğinden önce denemekte fayda var...

Avesküler Nekroz Tedavi Süreci

Her iki tarafta da Avesküler Nekroz teşhisi kondu. Şu an operasyondan bu yana yaklaşık 4 ay geçti. Bu süreci
Avesküler Nekroz / Tedavi Süreci | Şenol Çöm
adresindeki kişisel blogumda paylaştım. Biraz detaylı ve uzunca ama inşallah birilerinin işine yarar.

gökhan bey hangi ilacı kullandınız ? ya da hangi bitkiyi? nasıl iyileştiğiniz konusunda bizi de aydınlatın

ben ilaç tedavisi gördüm.ilaç adını yazmam belki yanlış olabilir ama doktorum prof dr emre togrul bey adana özel ortopedia hastanesinde çok iyi bir doktordur.kesinlikle tavsiye ederim eger ayrıntılı bilgi istersen gokhangedik26@hotmail.com dan ulaşabilirsin.Allah acil şifalar versin

puma;

ökse otunu ne şekildi kullandığını açıklayabilir misin ??

sn. puma, geçmiş olsun,

yukarıda birinde iyileştiğini yazmışsın, diğerinde deneyilerinizi yaazarmısınız demişsiniz, nsıl oluyor bu biz sizin nasıl iyileştiğinizi merak ediyoruz.

otları nasıl kullandınız, günde ne kadar içtiniz?

Merhaba benim her iki dizimde avn var.Hangi hastanede hiperbalik tedavisi oldunuz,hangi doktor bu tedaviyi uygun gordu, bilgilendirirseniz cok sevinirim, ben bir cok doktora gittim, suan hicbir sey yapmaya gerek olmadigi,ameliyat gerekeceginde de benim icin protez disinda bir çözümün olamayacagi soylendi..

Üst Alt