Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ataluren (ptc124) ile ilgili güncel bilgiler

:)

Teşekkürler Ali aslında tam olarak bitmediğini biliyordum ama süre yine uzayacak üzüntüsü var.

İnşallah Uzamaz Arkadaşlar Elimizden gelen hiç birşey yok çalışma 12-20 yaş kişilerde olmasi nedeniyle böyle bi aksiligin olabilecegini bende düşünmüştüm edindigim bilgiye göre ilacın güvenlik acisından bir sorun olmadigini ilerki yaştaki insanda protein üretiyor ancak fiziginde düzensizlikler oluşuyor buda nokta mutasyonuda bir kargaşa belirlenmiş
bu nedenle çalışma durdurulmuş ve 34 ülkeden gelecek bütün veriler incelenecekmiş.

Ama ben PTC şirketinden çalışmalarin bir güncellemesini istedim bu çalışmanin devam edip etmeyecegini gelen güncelleme ile ögreniriz

İnşallah bu calışma uzamazda şu ilacın kutusunu görürüz :D

Gelişmelerden Sizleri Haberdar Edecegim

İnşallah Ali her zaman ki gibi beklemedeyiz.
Bu arada senin ne işin var 04:30'da pc başında :D

Süper ve bir o kadarda büyük umut verici şeyler bunlar. Amin demekten başka birşey gelmiyor elden. Allah hepiimize şifa verir inşallah ....

Bide ben bu siteye yeni üye oldum acemi kullanıcıyım neden sizin noktalar kırmızı benimki yeşil

Ataluren "yeni haber"

Flaş gelişme Avrupa sağlık teşkilatı ilacı onayladı 1 sene sonra İngiltere "market" yani kullanıma sunulacak.

Ataluren ve çeviri hatası nedir bu haber niye buraya taşındı. Bu haber çeviri hatası değil ki ... Bu habere niye hiç tepki olmadı, bu kadar olumsuz umutsuz olmak neyin nesi ... 30 yılın sonunda ilk defa bu kadar yaklaşıldı, BBC haber yaptı tonlarca yurt dışı gazetesi yazdı çizdi, ilk defa henüz daha 3. Ay dolmadan İngiltere çalışma başlattı en kıssa sürede ingilterede nasıl kullanılır diye .. İngiltere sağlık bakanlığı toplantı yaptı. Yeşil ışık yakıldı 6 ay sonra deniyor hadi 1 sene olsun ilk olarak İngiltere kullanacak, bu ülkelerin tutumuna bağlı 3.dünya ülkeleri önemsemiyor olabilir.Önemli olan nokta az kaldı olacak sonunda yeterki sinerji yapın olumsuz olmak olumsuzluğu beraberinde getirir.

merhaba arkadaşlar bugün şunu öğrendim ptc 124 firmasının ürettği ataluren adı altındaki ilaçlar düchenne hastaları berker hastalığına çevirmek için yani duchenne hastalığı kadar ağır bir hastalıktan berker tipi hastalığa çevirmek için üretilen bir ilaç mış...bende ümitlendim berkerler içinde kurtarıcı bir ilaç olabilir diğe...

Üst Alt