Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Askerlikten muaftım, ama şimdi gitmek istiyorum..?

delikanlı20

Yeni Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
benım bır sorum olacak: ben 2006 yılında askerlige elverıslı degıl seferde gorev yapar dıye rapor aldım ama sımdı lazer oldum gozlerım saglam tekrar basvursam askere gıdebılırmıyım nereye basvuruyum cunku gıotmek ıstıyorum hakkım var mı gerekırse mahkemeye bıle basvururum yardımcı olun

iyı dusundum herkes aklıma guluyor ama gıtmek ıstıyorum sube olmaz dıyor belkı ugrasmak ıstemıyor ne yapayım nana yardım edın ne olur

Resmen başvur şubeye, reddederlerse bir avukat kanalıyla hemen dava aç. Sağlık koşulların elveriyorsa alırlar gibi geliyor bana...

askerlik

bana cvp gelmedi tekrar sorayım lazer olmustum askere gıtmemk ıcın curuk raporum var ama gozlerım saglam artık olabılır dedınız sube sankı basından savıyo nereye basvuruyum hakkım var mı vede cok ıyı dusundum millet gitmemek ıcın herseyı yapıyo ben gıtmek ıcın ne olur benle ılgılenın

askerlik

yanı dava acsam hakkım var demı yok once rapor verılmıs artık o bozulmaz olurmu memur basbakan gelse bozamaz diyo belkı ugrasmak ıstemıyorlar

Şu andaki sağlık koşulların askerliğe elverişli ise, müracaatın halinde askere gidersin. Aksini söyleyen bir madde bilmiyorum

selam size en çabuk ve net sonuç alacağınız bir yol önereyim. ilk olarak kendinize en yakın askerlik şubesine başvurup kontrol muayenesine askeri hastaneye sevk alın bence sağlam kararı çıkar gibi. şayet şube sizi sevk etmezse ankara asal daire başkanlığına bir dilekçe ile durumu bildirin şubenin sizi sevk etmediğinide belirtin bence askere alınırsınız.

tabi şubeye resmi dilekçe ile başvurun...

Üst Alt