Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Askerlik arkadaşımdı...[O An]

mertcan74

Üye
Konular
28
Reaksiyonlar
0
ben 2000 yılında acemi birliğimi İZMİR YENİFOÇA yapmıstım ustabirliğimde HAKKARİ YÜKSEK OVAYA düstü aynı tim gitmistik komando olarak bitane tim arkadasım vardı yediğimiz ictiğimiz ayrı gitmezdi evliydi bir gün çatışmaya girmiştik çatışmada hayatını kaybetmişti kollarımın arasında can vermisti onunla cok hayallerimiz vardı annesini görüşe geldiğinde tanımıştım odabeni tanıdı arkadaşımı hastaneye yetiştirmrye çalışmıştım ama heli kopter arıza yapınca başaramadık bunalıma girmiştim halbukisi 2ay vardı teskereyi almamıza annesi beni aradı ismi arkadasımın mehmetti oğlumdedi bana mehmete ulaşamıyorum senle beraber olması lazım bana telefonu ona verirmisindedi oanda sanki bana kurşun yağmuruna tuttular cavab veremedim kimsede cevab veremiyodu oanda bayılmısım gözlerimi actığımda ANKARA GÜLHANE hastanesinde buldum kendimi piskolecim bozulmustu hava deyisimi almıstım dahada askere gitmedim.....gerçi suanda iyiyim

geçmiş olsun sözlerin bittiği anlar derin yara bırakıyor .

gülnihal'den..

biraz önce yazdıklarını okudum...

ne denilebilirki...birseyler bogazıma dügümlendi desem...hani imkanı olsa gözyası olup akacak da... isyerinde olmuyor iste...

basımız sag olsun... sanada geçmis olsun arkadasım...Allah hepimizin yardımcısı ve vekili olsun...

allahıma emanet ol...

Başın sağolsun
evet Ateş düştüğü yeri yakar

Benim Söyleyeceğim tek şey :

YAŞAMADIYSAN YORUM YAPMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TÜM ŞEHİTLERİMİZE ALLAHTAN RAHMET VE YAKINLARINA SABIR DİLİYORUM.. :(

Çok geçmiş olsun
Allahtan rahmet diliyorum tüm şehitlerimize

ŞEHİTLERİMİZ İCİN DUA EDİN HER GECEEEE.

Allah sabırlar versin kardesimmm.seni cok iyi anlıyorum.bende askerlimi şırnak gülyazıda yaptım.seni cok iyi anlıyorum.bende bunalımlar yasadım.ben her gec yatama yatınca tüm sehidlerimiz icin okurum.Allah sabırlar versin tüm sehid ailelerine.Artık hergün şehid haberlerini görmektennn.icim yanıyooo.yanıyooo.yanıyooooo.Ama sunuda bilsinlerki.kanları yerde kalmıcakkk.aslaaaaaaa.

Üst Alt