Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

AÖF sinav sonuclari ne zaman açıklanır?

Daha erken 35 diye bisey icad ettiler harf notu araliklarini baya kurcaliyolar anlasilan.

yeni yeni icatlar çıkarıyor aöf milleti nasıl bırakırız düşüncesindeler olan bize oluyor..

Aciklarlarsa ALLAH belalarini versin. Is bilmez adamlar

azonce facebookta gordum kendı sayflarında teknik bı arızadan dolayı sonuclar gec acıklancakmıs haberınız olsun

Zeliha ne teknik arizasi adamlar 35 diye bi baraj koydular daha fazla kisi kalsin diye onu ayarlayamadilar. Alt yapisini hazirlamadan yeni sistem yumurtladilar ayarlayamadilar.

Zeliha yazdığını bir an sonuçlar gece açıklanacakmış diye okudum heyecan yaptım yaa off :D

teknik hata neymiş? Sunucularına kedi mi kaçmış?

Sonuclar geliyor galiba sayfa ogrenci otomasyonu diye bi sayfaya atiyor

Sonuçlar açıklandı arkadaşlar.
Geçtim darısı 2. yarıyıla
Ayrıca darısı sizlere

Gecmisim bende.2.yarida da böyle başarılı olurum insAllah..

2.64 donem not ortalamasi
2.37 genel not ortalamasi
2 yillik kisim bitti darisi 3ve 4 uncu yila.

Benimki ikiside 3.21 bu notların tam olarak ne ise yaradığını tam olarak anlamış değilim ilk senem ya hiçbir bilgiye sahip değilim.

Masallah.
Bahar donemindede girince iki donemin donem notu toplanip hesapliycaklar
Genel not ortalamaniz cikicak ortaya
Genel not ortalamaniz 2.00 ustuyse cc nin altinda kalan d li harf notlari olan dersleri gecmis sayilacaksiniz. Ff olan dersler haric.

Sonuçlar dün akşamdan açıklamış ki zaten ..

hadi gözümüz aydın.. sonuçlar açıklandı..
benim bu dönemde tek dersim vardı ve sonuç hüsran... :(

Bahar döneminde tek dersimi de verince okul bitiyor çok sukur.

Gno larda bi problem var 120 kredilik derslerin tamamindan gecmisim hepsinin kredisi ve harf notu degerini carptim cikan sonucu toplayip toplam krediye boldum. Sonuc 2.44
Lakin donem not ortalsmasi 2.64 genel not ortalamam 2.37 gorunuyor benim hesapladigimdan dusuk hesaplamislar. 2.37 ile 2.44 arasinda benim icin fark yok simdilik ama ileride bu kucuk farklar lazim olabilir 3 ve 4 uncu sinif var daha sizde bi hesaplayin tek bendemi var bu sikinti

Üst Alt