Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Antalya'da toplu ulaşımdan ücretsiz yararlanabilir miyiz? [Soru]

sedef19

Üye
Konular
18
Reaksiyonlar
0
slm herkeze arkadaşlar bende kızlarım için baş vurucam beyaz karta antalya ikamet ediyoruz nasıl bir yol izlicem bana ayrıntılı bilgi yazarsanız sevinirim antalyada kullanan alan varmı yardımcı olursanız sevinirim herkeze iyi günler diliyorum

Beyaz KArt ne demek? Toplu ulaşım için mi?

Beyaz Kart İstanbul Belediyesi'nin bir uygulaması. Antalya Belediyesi'nin benzer bir uygulaması var mı bilemiyorum.

antalya yeni uygulamaya gecirdi bilginiz vardir antkart diye yani bir firma hileyi aldi ve antalyada ki otobüs ve dolmuslarda para gecmicek ve herkes antkart almasi zorunlu olacak ve antkart söyle bir uygulamasi var.eger kızınızın sakatlik kartii ile antkart merkezine basvurusaniz eger hem size hem kiziniza özel antkart karti veriliyorlar ve otobüslerde 50kurusa binebiliyorsunuz ama dolmuslarda normal tarife gecerli ama otobüslerden ikiniz de 50kuruşa binersiniz.detayli incelemek isterseniz www.antkart.com.tr tiklayabilirsiniz

Üst Alt