Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Antalya half-sprint triatlon

Frnknstn

Üye
Konular
5
Reaksiyonlar
0
%40 engelli psikoz hastasıyım rahatsızlanmadan önce yoğun bir şekilde street workout koşu ve yüzme yapardım rahatsızlandiktan sonra en fazla 5 mil koşu 15 dk aralıksız yüzme ve bir miktar kalisteniks egzersiz yapabiliyorum o da bir işte çalışmazsam Antalya da yaşıyorum buradaki half-sprint triatlon yarışına katılmak istiyorum fiziki bir engelim yok aslında bu planımı geçen yaz gerçekleştirmek istiyordum vazgeçme sebebim hem normal bir bisiklet bile çok pahalı olduğu için hem de dikkat dağınıklığı sebebiyle bisiklet antrenmanlarin da kaza geçirmekten korktum kendime bizim gibi sıkıntıları olmasına rağmen Iron Man yarışını iki kez kazanan Jerzy Gorski yi örnek alıyorum ilham verici bir filmi de var ama Jerzy nin çok fazla destekçisi vardı ben bunu kendim başarmalıyım bakalım ne olucak önerileriniz ve desteklerinizi bekliyorum

neden olmasın ki..
bence daha güzel başarılar da mümkün ancak öyle yaptınız demiyorum sadece bir detay paylaşmak isterim:

bence insanlar eşsiz. o sebepten kazanımlar - başarılar da böyle olmalı. ama burda altını çizerek söylemek istediğim şey:mukayese nin doğru olmayacağı. yani insanları (kim olursa olsun) birbiri ile mukayese etmek bana göre doğru değil. kişisel görüştür.

tabi farklı fikirlere saygı duyarım

Öncelikle teşekkür ederim benim amacım zaten derece yapmak değil sadece bu yarışı bitirebilecegimi kendime kanıtlamak verdiğim ayrıntıları da sadece konuyla ilgili birisi yardım etmek isterse biraz alt yapım olduğunu bilmesi için paylaştım bu pazartesi hastaneden yeni taburcu oldum yani patatesim ama kendimi zorlamayı severim biraz kas hafızam da var kısa zamanda yarışı bitirebilecek forma girebilirim Antalya da bir triatlon oluşumu var ama ulaşamıyorum bu hayalimi biraz da yakın zamanda izlediğim my way filmindeki juhn-shuk kim in hikayesi deprestirdi kendimi kimseyle kiyaslamiyorum benim yarisim sadece kendimle herkesi ve herşeyi ayrı seviyorum tabi bu antidepresan sebebiyle de olabilir ilginiz için teşekkür ederim

paratriatlonu aktif yapan 10+ sporcu var ulkede hatta ben ve iki engelli arkadaşım bı iron man yarışını takım olarak bıtırdık. organızasyonla ıletışıme geç proseduru öğr3n katıl. bıtırırsın ztn sprint mesafe erteleme bu yılı

Üst Alt