Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Anne Halam ağlamasın

Cigdemy

Üye
Konular
30
Reaksiyonlar
1
Yeğenim henüz 2 yaşındaydı, ben atak geçirip (bipolar) hastaneye yattığım zaman onu da getirmişler,
ben ağlayıp bağırmışım (hatırlamıyorum) hastane dönüşü ona oyuncak araba almışlar.
Aradan bir sene geçtikten sonra arabasıyla oynarken nereden almıştık bu arabayı konusu açılmış, o da demiş ki
anne hastaneden aldık halam mutsuzdu ağlıyordu, anne halam ağlamasın mutlu olsun, ama şimdi ağlamıyor halam çok mutlu demiş.
Çok duygulandım ve bir o kadar da üzüldüm, keşke o yaşta yavrumu hastaneye getirmeselerdi, keşke beni o durumda görmeseydi.
Ama olan olmuş yaşanan yaşanmıştı.

geçmiş olsun.. yeğeniniz zamanla unutur yaşananları yaşı küçük oldugu için.. umarım siz de tekrar atak geçirmezsiniz. sevdikleriniz için ilaç - doktor kontrollerinizi aksatmayın.. hep mutluluklar sizinle olsun :)

Teşekkur ederim, daha önce o hatayı yaptım ilaçlarımı kafama göre bıraktim, bir daha ayni hataya düşmem :)

O yaşdaki çocukların beyinleri daha boş olduğu için unutmazlar 7 yaşına kadar derlerya ilk eğitim cok önemli.bazende küçük cocukları cenazelere getiriyorlar bende o dahada yalnış ...

Üst Alt