Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankilozon Spondilitte ameliyat olan var mı? [Soru]

serdar yücel

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
yaklaşık 10 yıldır bu hastalıkla savaşıyorum, bazen hastalık beni umutsuzluğa düşürse de direnmeye devam ediyorum . 7 yıl amatör kalecilik yaptıktan sonra tutukluluk bana acı veriyor. Bu konuda bilgisi deneyimi olan var mı, ameliyat mümkün mü?

Salim arkadaşımız aynı hastalıktan dolayı çift taraflı kalça protezi ameliyatı olmuştu. Sanırım durumu gayet de iyi.

Not: Bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar görüş yazarsa çok iyi olur... Böylesi zamanlarda başkalarının tecrübelerine ne kadar ihtiyaç duydulduğunu bizlerden daha iyi kimse bilemez!

ankilozan spondilit hastasıyım iki kalcaya protez takıldı

slm serdar kardeşım 15 yaşımdan beri ankılızan spondilit hastasıyım şu anda 38 yaşındayım 15/05/2007 tarıhinde cerrah paşa tıp fakultesınde prf dr nafiz birsel hoca tarafından amalıayat oldum her iki kalcama protez yapıldı ve sonrada aynı hastanede romotoliji bölumunde tedaviye başladım ve çok rahatladım hangi şehirdesin bilmıyorum ama kesinlikle istbuldaysan oarayı tercıh edrim san ben çok memmununm ve çok rahatladım benımle iltibata gecebilirsın msn adresımnı ekle detaylı görüşelım gecmış olsun saglıklı yarınlar

msn adresim selocan_3452@hotmail.com
not bu lınkıde tıkla oku buaraya yazdım gereklı acıklamaları
http://www.engelliler.biz/forum/viewtopic.php?t=25170

Üst Alt