Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankara Ortopedik Özürlüler (Yatılı) Okulu'ndan kimse var mı?

KriZaNteM

Yeni Üye
Konular
2
Reaksiyonlar
0
Bu sitede Ankara Ortopedik Özürlüler (Yatılı) Okulundan pek çok arkadaşla tesadüf eseri (tabi benim bu konudaki hassasiyetimin de verdiği dikkat sayesinde) karşılaştım.

Karşılaşmadıklarım varsa bu başlık sayesinde belki bu foruma uğrar ve bende buralardayım derler diye umuyorum.

Bence güzel bi buluşma mekanı olacaktır.

:D

Bi zamanlar bende orda okumuştum lise sınavlarına girmiştim kazandım ama 2 hafta sonra geri dödüm dayanamadım gurbete :D :D istanbula gelip burda düz liseyi okudum ama orda 2hafta kalmam benim için bi deneyim olmuştu çok iyi arkadaşlarla tanışmıştım keşke dursaydım dedigim oluyordu bazen ama dedim ya hasrete dayanamadım ailemin yanına geri döndüm ama çok güzel bi yerdi orası.selametle kib

Bende daha önce bu soruyu sormuştum ama cevap alamamıştım ne yazık ki... Bende orta okul ve liseyi okudum orada. 1993 lise çıkışlıyım

Bende 93 ordaydım ama sizi görmedim bases demek sen teskereyi almışsın bizde yeni teslim oluyorduk :D :D kib görüşmek üzere

ben okulun yeni öğrencilerindenim... :roll: :shock: :?:

Eşimde o okuldan mezun.
İlk orta ve liseyi orda okumuş.
Gazi iletişimi kazanmış sonra.
Ama halen anlatır okulunu. Çok güzeldi o yıllar der.
İsmi Arif belki orda okuyan arkadaşlar tanırlar.

Ben de Ortaokul ve liseyi orada okudum.94 mezunuyum

Ankara ortopedik özürlüler okulu mezunlarına selamlar.

Değerli arkadaşlar ben 1988-1994 yılları arasında Ankara ortopedik özürlüler okulunda konfeksiyon bölümünde usta öğretici olarak görev yaptım, hala o günleri ve o dönem öğrencilerimi unutamıyorum,hepsi birbirinden değerli kardeşlerimdi,
bu form başlığını açan arkadaşa teşekkür ederim, hiç olmaz ise birbirimizin varlığından haberdar olduk.

Mersinden Selam ve saygılar,

İbrahim Berkler

Zannederim aydınlıkevlerdeki ortapedik özürlüler okulundan söz ediyorsunuz .Eger o okul ise okulun ilk mezunları olan birisiyim 1978 ve1978 mezunuyum samsun yolu üzerindeki okul ise yanında körler okulu ile bitişik.Ben yatılı olarak okudum. umarım tanıdık arkadaşlar cıkar. ben halen o dönemim beraber okudugumuz bir kaç arkadaşla görüşüyoruz çok güzel bir duygu eski anmak konuşmak geriye gitmek şimdi hepsi hayal oldu.Saygı ve sevgi sunarım

OSMAN ABALI

Evet osman bey bahsettiğiniz okul,

ben bu vesile ile bir arkadaşımıza çağrıda bulunmak istiyorum.
okulumuzdan mezun ettiğimiz irtibat kuramadığım arkadaşlar var.
1- Yasemin ÖZKİP ( KAYSERİ )
2- Erol AYGÖR ( ÇORUM )
3- İbrahim GÜNDOĞDU ( KIRIKKALE )
4- Alper BAŞARAN ( ANKARA )
5-Hakan YAŞAR ( KARAMAN )
ve daha hatırlayamadığm kardeşlerim var, eyer bu formu okursalar,kendilerine ulaşabileceğim bir irtibat adresi yazsınlar,

İbrahim BEKLER

0 ( 324 ) 336 40 96

Mersin Ticaret meslek ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi

İhsaniye Mah.Zeytinlibahçe Caddesi MERSİN

Ben de 1994 yılında bahsei geçen okuldan mezun oldum.Arifi iyi tanırım pinpon maçlarından

Ferhan Fatih Demir Merhaba, ben Konfeksiyon bölümü usta öğreticisi ibrahim bekler,isimi yazınca tanıdım,nasılsın,nerede ikamet ediyorsunuz,çalışıyormusun,bildiğimkadarı ile çok yakışıklı bir delikanlı idin. irtibat kurarsan sevinirim.

İbrahim BEKLER

0 ( 324 ) 336 40 96

Mersin Ticaret meslek ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi

İhsaniye Mah.Zeytinlibahçe Caddesi MERSİN

93 mezunuyum... Adı gecen ve mesaj atan herkesi tanıyorum hemen hemen. Herkese selamlar.

arkadaşlarımı arıyorum

ben ALİ BAYIR.1981 mezunuyum.tanıyanlardan mj bekliyorum

l99l- mezunuyum şimdi o günleri özlüyorum birçok arkadaşımın durumunu merak adiyorum
hepinize sevgiler selamlar işyerinden yazıyorm.

BENDE ORTOPEDİK ÖZÜRLÜLER OKULU MEZUNUYUM BENİ TANIMAYAN VARSA AYIP EDER OKULUN MİLLİ KALECİCİSİ TEKERLEKLİ SANDALYE İLE UÇUŞA GECEN İLK ÇORUMLU

haydi arkadaşlar caferde çıktı ortaya sizler neredesiniz özellikle bizim sınıf

krizantem çok güzel bir düşünce sizi merak ettim sudaki izi merak ettim ayşe yasemin filiz bir bayan arkadaşım daha vardı neredeler bulabilirmisin 1990 1991 mezunları

kimleri arıyorsanız söleyinde bulmaya çalışalım
ercan
nedai
halil
mustafa öz
yasemin
ayşe
h.hüseyin
arif
ibrahim gündoğru

mesut
bülent

ben sizler kadar hayırla yad edemesemde bende ortaokulu orada bitirdim. bana en büyük katkısı tekerlekli sandalye tembelliğinden kurtulup ayağa kalkmamı sağlaması ve bi amaç uğruna (ozmanlar o okuldan bir an önce gitmekti) herşeye sabırla katlanabilme yeteneği kazandırmasıdır. Ha bi de matematikçilerinin hiçbirinin (3 ününde) hakkını yememek gerek hepsi birbirinden kaliteliydi.(yada ben o yaşlara rağmen ortalamanın üzerinde bi matematik kafasına sahiptim :mrgreen: ) 1994 mezunuym. sınıftan ve okuldan hatıladıklarım :

müslüm budak

ahmet (soyadını hatırlayamadım kanka kusura bakma) ama gazi çalışma ekonomisi ve endüstriyel ilişkileri bitirdiğini biliyorum.

filiz ersoy

ahmet baldık bide

daha var aslında ama hatırlanma deer bunlardı. pilav gününe çaırırsınız artık, saygıyla...

okulumu seviyorum

Ben de o okuldan mezun olan şanslılardan biriyim. İsmim Şerife KAMAN şimdi soyadım TELLİ olarak değişti.

Değerli Yasemin ÖZKİP kardeşim uzun yıllar sizden haber alamadım, görüştüğümüz arkadaşlara sordum kimse bir cevap veremedi. Dün öğrenci sizin telefon ettiğinizi söyleyince inan çok sevindim.

Değerli kardeşlerim her gün biriniz bulmak benim için kurumuş dalın yeşermesi gibi beni hayat döndürüyor, eğitimcilik hayatıma sizlerle başlamak mı ,yoksa gerçekten sizlerdeki yaşama sevinci beni ben olduğumu hatırlattı bilemiyorum, ama ne olursa olsun iyiki varsınız,iyiki yaşıyorsunuz .
Kardeşlerimden ricam sıhhatli iletişim kurabilmemiz için açık adres ve e.mail adresi olanlar yazarsa daha çabuk iletişim kurarız, bu siteyi kuran ve yürüten dostlara teşekkürümü borç bilirim,uzun yıllar haber alamadığım öğrencilerimizi ve kardeşlerimizle irtibat kurmamıza vesile oldular.

İSMİM OSMAN ABALI
OKULUN İLK MEZUN OLAN VEAYA 1978 VE 1981 TRH ARASINDA OKUYAN VARMI ASLEN KIRŞEHİRLİYİM AMA ŞU ANDA İST. KADIKÖYDE YAŞIYORUM BEN HALEN BİR KAÇ ARKADAŞLA GÖRÜŞÜYOM O DÖNEMDEN

SELAM ARKADAŞLAR,

BEN O OKULDAN MEZUN DEĞİLİM AMA İSMİ GEÇEN BİRÇOK ARKADAŞI TANIYORUM.BENİM ABLAMDA O OKULDAN MEZUN.BENDE SİZİN OKULDAN MEZUN OLMUŞ GİBİYİM ÇOĞU HAFTA SONLARI ABLAMIN YANINDA O OKULDAYDIM.

BEN SONGÜL SEVİNÇ SOYADIMDAN HATIRLAR BELKİ ARKADAŞLAR ABLAMIN KİM OLDUĞUNU.1992 MEZUNU :D

HERKESE SEVGİ VE SELAMLAR......

Çağrımıza cevap veren değerli kardeşlerime çok teşekkür ediyorum, bu sayede takriben 10-13 yıldır görüşemediğimiz arkadaşlarımızla haberleşme fırsatını buldum, sizlerin sağlığının yerinde olması ve iş güç sahibi olduğunuzu öğrenince dahada çok mutlu oldum. Çağrımız her zaman geçerli olacak , bu güne kadar benimle irtibat kuran ve duyarlı olan arkadaşlarımın ,önerisi inanın beni çok mutlu etti, belirlenen bir takvim içerisinde Anakarada toplanalım dediler, irtibatlı olduğumuz kardeşlerimle haberleşerek anakarada buluşmak ümidi ile.

Hepinize selem, Saygı ve sevgilerimle.

İbrahim BEKLER
Mersin Ticaret Meslek ve Anadolu Ticaret Meslek Lisesi

0 ( 324 ) 336 40 96
0 535 465 63 86
Toros3306@hotmail.com

MERSİN

1993 ankara ortapetik okulu mezunuyum.ismim adem aydınlı. bence o okulda okumak ve mezun olmak büyük bir şans. çünkü orda kardeşliği ve yardımlaşmayı öğreniyorsun. ben orda özürlü olduğumu unutuyordum. en güzel üç yılım orda geçti. bazen okulun bitmesini çok isterdim ama şimdi pişmanım o düşüncelerim için. o okulda mezun olan bütün arkadaşlarıma selamlar . beni tanıyanlar bana mail atabilirler.aydinli6800 msn beklerim

derya yenge arifi görürsen(kakaaaa) selam söyle ben liseden arkadaşı adem. sizinle tanışıyoruz. beni hatırlarsınız. üç yıl önce ankarada bütün arkadaşlarla buluşmuxtuk hatırlarsanız.yiyenlerime selam gözlerinden öperim .kendinize iyi bakın hoşcakalın. adem aydınlı aksaray

ortapetik özürlüler okulu

SEVGİLİ ARKADAŞLAR BENDE BU OKULDAN MEZUN OLAMAYANLARDANIM
2 TANE ORTA1 BİTİRDİM ADIM HAKAN BİZİM SINIFTA MEHMET KARA DENİZ HÜSEYİN İLİK ADEM ÜNEL AYDIN ÜN GİBİ DEĞERLİ ARKADAŞLAR VARDI BEN GÜNDÜZCÜ OKUYAMIYODUM BİRDE BURAYA YAZI YAZAN HERKESE SELAMLAR ARKADAŞLAR BİR ARAYA GELİP VOLTRANI OLUŞTURA BİLİRİZ hafadeha@hotmail.com özledim hepinizi bulun kardeş beni

Üst Alt