Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankara Maliye Sağlık Kurulu numarası kaç?

MRM

Vergi indirim'i için Ankara'ya giden Rapor'un akibetti için:
Direk hattı: (0312) 4153218'i arayın..

Benim toplam 46 gün içinde elime ulaştI!

Son düzenleme:
Selam herkese bugün çok güzel bir haber aldım vergi indirimim kabul edilmiş eaporumdan hiç düşme olmadan istanbula gönderilmiş yüzde 59 olarak şimdi sadece günü tamamlayıp allah nasip ederse emekli olmak inş allah o günleride gösterir

Arkadaşlar unutmadan engelli vergi indirim sonucu ögrenmek için şu numaradan ulaşımn çok ugraştım direk hattı buldum 03124153205

Merhaba

evisste onay yazısını gördükten sonra postada ulaşmasını beklemeden emeklilik için sgk ya gitsem sgk kendi sisteminde onayı görüp emeklilik işlemlerimi başlatır mı?
teşekkürler

bu konuda tecrübeli arkadaşlar bilgilerini paylaşırsa memnun olurum

Katre ayaz bence birazdaha sabret evrak geldiğinde al öyle başvurunu yap derim bunca zaman bekledin biraz daha bekle

Bir buçuk iki ayda ögrendim

Sonunda benim vergi indirimi de onaylandı pazartesi postaya verilecek % 62 gitti % 64 onaylamislar 14 ekimde verdim 27 nisanda başlayan süreçte şimdi sıra evrakın gelip emeklilik serüvenine allah herkese sağlık versin sonra bekleyenlerin beklediği hayırlı şeylere kavuşmasını sağlasın bu sitede emeği geçen herkese teşekkür ederim özellikle oturanboga @ufualp nezinde tüm adminlere sevgi ve saygilar bundan sonraki süreçte bilgi paylaşmaya devam edeceğim bende elimden geldiği kadar

Maliye sağlık kurulu

İnternet adresi yokmu bunun acaba

Vergi indirimi için en kolay ulaşabildiğim numara 0312 415 32 17, çok aradım en çok bu numara açıyor, oradaki arkadaş elinden geldiğince sorularıma olumlu ve yardımcı olarak cevap verdi.

Arkadaşlar hali hazırda ilk giden rapora tekrar sevk yazmışlar onu gönderdim ilk giden süre gibi buda üzüntü surcek

Bu numarayı belki 100 defa aradım cevap vermiyor

Bu numarayı 100 defa aradım cevap vermiyor .

0312 310 77 27
Numara kullanılmamaktadır.

Üst Alt