Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankara, Engelli Park Kartı nereden alınır?

aesacus

Üye
Konular
8
Reaksiyonlar
0
Merhaba,

Ankara'da "Engelli Park Kartı" nereden alınır? Emniyet Trafigin bir ton binası var. Hangisine gidip başvruyoruz? Telefonla ariyorum, açmıyorlar.

Kurtuluş ta Trafik Ekipler Amirliğinden alabilirsin. Hacettepe hastanesinin arkasında itfaiyenin yanı. Aracın ruhsatıda yanında olsun

trafik denetle şube müdürlüğü adı, 2 resim, kimlik, ruhsat ve engellinin kendisi veya anne babası başvurup alabilir..

Evraklarının fotokopisini çekip gitmeni tavsiyeederim,bana tekrar tekrar aşa yukarı yaptırmışlardı kartal ilçe emniyet

Bugün trafik şube müdürlüğüne evrakı ve fotokopileri hazırlayıp gittim ama bürokrasiye takıldım.
* Resim 5 seneden eski olmayacakmış
* Daha önce alınmış park yeri kartı varsa istiyorlar. Benim on sene önce alınmış ve yedi sene önce süresi bitmiş kartımı istediler. Tabi ki saklamamıştım. Karakoldan zayi belgesi istediler.

Üst Alt