Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ankara 12 aralık buluşması için önkayıt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ben de katılmak isterim ama ben hastanede olduğum için izin alabilirsem.2 kişi olarak katılmak isterim....
tabiki aranıza kabul ederseniz.....

Zeycan rooc boşverin gün tartışmasını kımse fikir belirtmiyor 12 aralık günü kesin gün olsun diyorum ilk kararımız nurullah abi başımızın ustunde yerın var gecmıs olsun bu arada eklermısınız lutfen abımızı

Edip bey ben demiştim pazar olsun diye. Pazar gününe kaydırırsanız çok sevinirim. Ben pazar dedim ama kimseden ses çıkmadı ama şuçlu ben değilim :D

Bende gelmek istiyorum ama ben şehir dışından gelecem inş bu sefer bir sorun çıkmaz:(:(:( Ama Ankarada buluşma olmasına sevindim:):):)

ön kayıt yapan arkadaşlara başarılar dilerim :D

Evet KPSS için bir tek boş gunüm cumartesi; dersleride kaçırmak istemiyorum . Çünkü tam gün ordayım. Mümkünse günü değiştirin. Eğer değilsede sağlık olsun ne diyeyim.

lütfen bir an önce herşey belirlesin bizde ona göre kendimizi ayarlıyalım.

Cumartesi günü çalıştığım için katılmam çok zor,eğerki Pazar gününe çekilirse eşimle birlikde katılabilirim ama söz vermiyorum,çünkü birde şu yer meselesi kesinleşsin ona göre kesin yazdırırım adımı.Ankara'nın en işlek ulaşımı en kolay yeri Kızılay kalkıpda geçen seferlerde olduğu gibi Keçiörende felan olursa sıkıntı yaratır.Benim görüşüm tabi bu illakide bana uyulacak diyede kaide yok fikrimi düşüncemi söyledim.

Yer vede gün belli olursa ozaman yazdırırım bende adımı.

edip kardeş tarihi biraz ileri alsak bir hafta herkese uyarmı bilmem birde ankaranın neresi olcak nasıl biyer kapalımı açık alanmı?

Kpss sınavın için bir katkım olsun sana 16.5 gb görüntülü kpss eğitim seti var elımde taktım ederım sana 1 gun gıtmesen dersaneye

----------

Evet KPSS için bir tek boş gunüm cumartesi; dersleride kaçırmak istemiyorum . Çünkü tam gün ordayım. Mümkünse günü değiştirin. Eğer değilsede sağlık olsun ne diyeyim.

Kpss sınavın için bir katkım olsun sana 16.5 gb görüntülü kpss eğitim seti var elımde taktım ederım sana 1 gun gıtmesen dersaneye

nasil gelecez nereye gelecez bende istanbuldayim

istanbuldayiz sanirirm ankarada bulusma gelirsek orrda konaklama sorunu var

Edip herşeye de bi çözümün var yani:D

Bu arada tarih için fikir belirtin arkadaşlar.
13 Aralık Pazar'a alalım mı günü?

katılan arkadaşlarımız
1.roaccutane
2. zeycanimbenim
3. kezbanabla
4. tolga06
5. edipbalkan
6. fundafnd
7.şair aldatan kuşu
8. ilaytürk
9. Hasan
10. Aşırcan
11. bülent yalçın abim, eşi ve fıstık
14. Mavisel18 ve eşi
16.sırdaş
17.kısmetse) NURULLAH ABİM VE SEVGİLİ EŞİ...
19.hanım18
20. Muhitting14 + kızı Yasemin
22.

Edip Bey çok teşekkür ederim ben onlarıda alırım sizden ama ben dersanemi kaçırmak istemiyorum. Birebir dersi hocalardan almak daha
farklı. Dediğim gibi arkadaşlardan bir cevap gelmezse günü değiştirmezsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt