Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Anı] Hayatımda ilk defa halime isyan ettim. Unutmam gerek...

ünal maytalman

Yeni Üye
Konular
3
Reaksiyonlar
0
ben 25 yaşındayım altı aylıkken iğnenin kan damarıma gelmesi sonucu engelli oldum. ama hiç kafama takmazdım, taki bu olya kadar. lise sonda bir kıza aşık oldum. o da bana. deliler gibi sevdim, okul bitice evlecektik. kız benim engelimi hic önemsemiyordu ve beni gercekten seviyordu. okul bitti üç yol geçti evlenmeye karar verdik, kızın ailesi karşı çıkınca kaçmaya karar verdik ve bir gece kaçtık. ama nikah olacağı gün annesi ve babası kızla görüşmek istediler biz de izizn verdik. ailesi kıza o özürlü sen sağlamsın nasıl kendine yakıştırdın demişler ve anlarsınızya
başka şeyler işte. kız yine vazgeçmeyince babası kızı beni öldürmekle tehdit etmiş ve korkusuna evlenmekten vazgeçti ve beni babası yerine kızın kendisi öldürdü
sadece engelli olduğum icin ve hayatımda ilk defa halime isyan ettim. elimde olmayan bir sebebten sevdiğimi elimden aldılar. dünyam yıkıldı ve şimdi sizin sayenizde yeni bir dünya kurmam gerek
yardım eder misiniz

:oops: HERZAMAN YARDIMLAR ESİRGENMEZ ..İSTEDİĞİN ZAMAN KARDEŞ DUYGULANDIM ACIKCASI ALLAH YARDIMCIN OLSUN BUNDAN SONRAKI ZAMANLARDA KENDINI KASMA ...HERŞEY UMARIMKİ YOLUNA GİRER KENDİNİ KASMADIK SÜRECE...KAL SAĞLICAKLA HERDAİM

yaşanacaksa yaşanacak. ayrılıklar mutsuzluklar.
ölüm yokki sonunda.
herşey bir yere kadar.

Sevgili Ünal gün gelecek sen bu haline güleceksin. zaman herşeye çaredir arkadaşım.

kASMAMAK LAZIM HAYATI. Sonuçta her şey olacağına varıyor ve her şey başlangıçta son buluyor. Eğer hayatını devam ettireceğin doğru kişi O ise değil ailesi tüm dünya karşı çıksa kimse bir şey yapamaz. Yok eğer gercekten o değilse dooru yerde ve doru zamanda sen istesende istemesende doğru kişi karşına çıkacaktır.

Sanırım insanın başına gelebilecek en kötü şey çaresizlik. Çaresiz kalınca sadece hatırlar, iyiyi hayal eder ve neden diye yakınır dururuz. Sen çaresiz değilsin.

Vaktin olursa diğer yazılarımı okumanı tavsiye ederim. Kendinden bir şeyler bulacağına inanıyorum.
En iyi günler

Hiç kimsenin yaşamak istemediği olaylardan bir tanesini yaşamışsın ALLAH kolaylık versin şunuda unutmamak gerekiyor eğer yaşam devam ediyorsa bazı olaylara yaşadığımız sürece göğüs germeliyiz.
Allah'ın ilahi takdırı deyip hayatını bir şekilde sürdürmelisin belkide daha iyi bir sevgi bulacağın biriyle karşılaşırsın hayata küsmemelisin sevdiğin kızada pek kızmamalısın kültür ve eğitim yetersızlığı olan toplumlarda bu gibi olaylar her yörede yaşanmaktadır, demekki Baba veya ailesi daha ağır basmıştır onlarda kolay kolay terk edilecek birileri değildır sevgililer her zaman bulunur ama anne,baba,hiçbir zaman bulunmaz.
Bundan sonraki yaşantında inşallah yaşantının her yönüyle gülersin mutluluklar senin olsun.

Üst Alt