Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Anadolu üniversitesi muhasebe bilgi sistemleri sertifikası iş için..?

Konular
37
Reaksiyonlar
0
anadolu üniversitesinin vermiş olduğu muhasebe bilgi sistemleri sertifikasını aldım... bu benim iş hayatımda yada iş bulmamda , işe yerleşmemde ne gibi kolaylıklar sağlar...

kardeş tam bilmiyorum ama olur herelde bir faydası be iş allah

Kamu kurumları iş ilanı verirken, bu ve benzeri sertifika programlarına katılmış olmayı şart koşar. O zaman bir avantajdır bu tür belgeler.
Ama bundan fazla ne söylenebilir bilmiyorum... Sonuçta ne kadar eğitim o kadar iyi iş denebilir işte...

Arkadaşım KPSS de tercih yaparkenKurumların açmış olduğu sınavlara başvuru yaparken veya İŞKUR a iş başvurusu yaparken başvuru şartları ve nitelikleri kısmına bakarsan eğer böyle bir şart varsa sizin oraya yapacağın başvuru için sizi avantajlı hale getirir.

KPSS tercihlerinde bunun kod numarası yazar önce kod numarasını bularak ona göre tercihlerinizi yaparsanız iyi olur.

Bende bu kapsamda iki unuversiteden sertifika aldım duruyo öylece doğuda Bitlisteyim sağlma iş yokken buralarda işime yarıyacakmı valla ben bile bilmiyorum.

Engelsiz eğitim projesi kapsamında üniversitelerin başlatmış olduğu eğitim

engelsiz eğitim projesi kapsamında üniversitelerin başlatmış olduğu eğitim sonucu ...muhasebe bilgi sistemleri.. sertifikasını aldım , bunun bana iş bulmamda ne gibi yararları olabilir yada işimize ne gibi kolaylıklar getirebilir.

Üst Alt