Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde hangi bölümü tavsiye edersiniz? [Soru]

hakikat

Yeni Üye
Konular
19
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi önlisans veya lisans bölümlerinden hangi bölümü tavsiye edersiniz.Ben önce önlisans bölümlerinden birini bitirdikten sonra 3.sınftan İşletme bölümüne gitmeyi düşünüyorum.İlginize teşekkürler.

ben bgnlerde işletme iktisat maliye gibi bölümlerde yükselmek gerektiğini düşünenlerdenim.
yani herkes işletme vs mezunu ama yuksek lisansla dewam edenler kndilerini artılarla yukseltenler iş sahibi..

bnde ingilzce öğretmenliği bitrdim ve halkla ilişkilere dewam etmek istiorum mesela..
halkla ilşkiler ve kamu yönetimi bana daha mantıklı gelior..
okuması da 4 kolay madem 4 yıllık okumayı arzu ediorsun:)

İlerisi için KPSS düşünüyorsanız Büro Yönetimi ve Sekreterlik, Muhasebe gibi iki yıllık bölümleri tercih etmeniz iyi olur. Bildiğim kadarıyla bu bölümlerden alım her zaman fazla oluyor.

Üst Alt