Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ameliyat sonrası oluşan düşük ayak sorunu 3 yıl geçmesine rağmen düzelmedi?

Çok çok geçmiş olsun kardeşim bende kalça ameliyatından sonra ayak düştü bende ayağımı öne doğru itiyorum ama geriye çekemiyorum ve iyileşmeyeceğinden çok korkuyorum hepimizin Allah yardımcısı olsun

Düşük ayak tendon transferi

Merhaba arkadaşlar, 25 şubat 2017 de geçirdiğim kazanın 3 gün sonrasında yani 28 şubat 2017 de sol aseta bulum kırığı nedeniyle 8 saat süreli bir ameliyat sonucunda sol ayağım düştü.

Doktorlarım herkese denilen 6-7 içinde döner sözünü bana da söylediler. Gece yatarken ayrı gündüz ev içinde ayrı ve dış mekanlarda ayrı olmak üzere Her türlü afo ve dinamik walk kullandım ancak 9,5 ay geçmesine rağmen hiçbir hareket olmayınca 30 Kasım 2017 tarihinde Çorlu Reyap hastanesinde Yrd. Doç. Dr. Ahmet Duran KARA ve Op. Dr. Osman ORMAN tarafından yaklaşık 4 saat süren tendon transferi ameliyatı oldum.

Şu anda ayağım dizaltına kadar alçıda, iyileşme sürecinde. Gelişmeleri bildirmeye devam ederim, herkese geçmiş olsun acil şifalar.

Son düzenleme:
Bendede parenoel sinir kopması sonucu düşük ayak oluştu.. Ameliyat oldum doktorum çok iyiydi çok başarılı bi kas nakli ameliyatı yaptı ve düşük ayaktan kurtuldum ☺ Bilgi almak isteyen 0544 252 48 68 numaram WhatsApp yada mesaj atın yardımcı olurum

Bedo48

sinir kopmasının ardından sıcağı sıcağına mı oldunuz ameliyatı? Sinir kesisinden dolayı uzun süredir düşük ayak var bende de acaba bir umut olabilir mi diye soruyorum.

Hayır.. 9 ay sonra oldum... Sinirin tamir olma şansı olmadığı için bu ameliyat çözüm oldu.. Sinirin tamir edilemediği durumlarda aradan ne kadar geçerse geçsin bu ameliyat yapılabilir.. Çünkü kendi vücudunda çalışan tendonlar kullanılıyo.. 0544 252 48 68 numaram.. yardımcı olurum

Üst Alt