Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Amatör Müzik Çalışmalarını Bu Başlık Altında Paylaşalım ..

Dante

Üye
Konular
30
Reaksiyonlar
0
amatör müzisyenler artık internet sayesinde yaptıkları işleri kolayca yayınlayıp yayabiliyor ve hızlı bir şekilde kendini tanıtabiliyor

ben bu tür işlere sıkça rastlar oldum ve işin garibi içlerinde öyle örnekler var ki insan yorumsuz kalıyor, bunlardan birini alta ekliyorum eminim devamında pek çoğu gelecektir..

Lost and Searching...

:) sen istersinde paylaşmazmıyız sevgili Dante :wink:
Baak ne buldumm :idea: Süpper bişi bencee :D
Bu kadar mı yakıştırırlar yahuu :wink:

way, hakkaten çok güzelmiş

bi tane de benden;

canım abim/dostumun bir çalışması..

Sanki..

Mohaç'ı tanıttığın için teşekkürler sevgili Dante :wink:

Baktım ki bi parçası daha dikkatimi çekti.

Mohaç YÜCEL :arrow: :arrow: :arrow: ~Ayşe'ye~

Gitme...
Küskünler parkında buluşuruz.
Bakmadan, sormadan konuşuruz;
Bana geçmişi sorma, sorma...

illet

illet(metal/hardcore)

illet web site

l_d4bb798a1fc8a99d56bbfbd841ad3bba.jpg

Kadro:
Özgür Monkul (Vokal)
Kudret Diplen (Gitar, geri vokal)
Emre Arpacı (Bas)
Cem Önduygu (Davul)

:shock: :shock: :shock: ayhh kafam kaldırmadı bu musikiyi :shock: :shock: :shock: :D :D :D

Kaldıramazzzz :lol: Bu musiki seni bozarr gardeşim :lol:

Sen ki derin nağmelere gömülmüş bir gül gibisin :)

:) tarzın değil ondan sanırım nüans

sizlere sınıf arkadaşımı tanıtmaktan onur duyarımm :D
Karşınızda;
2006 yılı üniversiteler arası solo bağlama da 1. Ali Cihan ULUĞ...

şimdi amatör olsalarda, mezun olduklarında birer profesyoneller

WAUWWWW :D SÜPPERRİ GARDEŞİM.

TARZIM DEĞEL EMME GÖZELMİŞ YAHUU. SAĞOL VAROL EMİ :)

Daha dur sunburn abim :D

2007 nin Türkiye 1.si de bizim sınıftan :) ama klibi konmamış siteye :( Bizim sınıf azcık seçme bi sınıfta :oops: Neyse :D yayınlandığında hemen eklicem buraya :wink:

Buldummmm :idea: evde, çalışma ortamında yapılmış bir kayıt ama dinleyince muhteşemmmm...
Ve yine sınıf arkadaşım... 2007 Üniversiteler arası solo bağlamada Türkiye 1.si Sedat YAVAŞ ve eseri Kadıoğlu Zeybeği :wink:

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=5WbAVSRA7Yg[/ame]

sulandırmayalım konuyu ve İşte güzel iki çalışma Emrah UYGUN'dan

İLLET süper bi grup, canlı da dinlemiştim daha önce..

Evlerinin önü boyalı direk , türkü süper, enstruman uyumu süper, kızın sesi bozmuş bence çok bağırıyor yaaaaa :D berbatt

Neyse;ben bi çalışma daha ekliyeyim... Dönem arkadaşım Orhan Bilge. Hem tezene hem şelpe tekniği... çalan da Orhan olunca alın size 3 ü bi arada :D

2005 Yılında kurulan Memleketimden güzel bir Rock - Hard Rock grubu :D >>>KANCA<<<

Vokal : Yiğit,Gitar : Özgün,Klavye : Yavuz,Bas Gitar: Egemen,Davul : Yetkin

DEEP PURPLE COVER

Sometimes i feel like screaming

Güzel ses ve Güzel Solo :)

RUHUNUZUN GIDASINI RUHUNUZDAN EKSİK ETMEYİN EFENDİM

amatör ya da pro, hep izmirden çıkıyor sanırım

Başıbozuk - Yak Işıkları

izmir'in hep bi ayrıcalığı var zaten sevgili Dante :wink:

yine izmirli yine amatör ama bu sefer soft rock grup :)

Klipte İzmiri merak edenlere görüntüler var...

Grup AntikoR :arrow: Ayrılık Rüzgarı

Her ikinize de çok teşekkürler arkadaşlarım :)

Flemanco hep hoşuma giden bir tür olmuştur nedense.İspanyol kültürünü seviyorum ondanmı acaba? Fakat, çok hoş bir çalışma ile karşılaştım internette.Aslında Flamenco Bosforo diye bir oluşumun içinden gelmişler kendileri.İnternette sadece bir parçalarını bulabildim :( Bence çok güzel bir çalışma olmuş.

Sevgili kardeşim Melek iyi bilir, Kerkük yöresinin güzel bir türküsü vardır. Kendisi de kerküklü olan Türk vatandaşı Abdurrahman KIZILAY'ın bir türküsü >>> EVLERİNİN ÖNÜ BOYALI DİREK<<< Çok hoş bir türküdür.İşte bu türküyü öyle bir ( COVER ) Yorumlamışlar akıllara zarar olmuş doğrusu.

EVLERİNİN ÖNÜ BOYALI DİREK

RUHUNUZUN GIDASINI RUHUNUZDAN EKSİK ETMEYİN EFENDİM

ooo sunburn, nüans bu başlığa attığı ikinci mesajında vermişti bunu :p

ama gerçekten şahane bir çalışma bi de senin linkinden dinleriz ne olacak :)

Ya benin canım dostlarım.

Buradaki amatörleri tabikii izliyorum ve acayip keyif alıyorum.Bunlardan bir tanesini canım dostum alper de göndermişti. Evlerinin önü boyalı direk adlı türkümüzün flemenko tarzında çalınış ve söylenişini.

Her zaman söylerim, ikinci üçüncü hayatlar varsa geçmiş yaşantımda kesin ben çingeneydim. :D

Bir başka oluyorum flamenko dinlediğim zaman. Gitardaki çalınışının ötesinde ben flamenko şarkı söyleyenlere tapıyorum. O nasıl bir ses rengi, o nasıl bir tınlama!!!!!

Buraya kadar anlaştık. İyi de kardeşler, ben bu amatörlerin bir tek şu yönüne hayran kaldım.

O da;

Parçayı çalıp söylerken eylenmelerine. Öylesine kendilerinden geçerek ve eylenerek söylüyorlar ki hayran olmamak elde değil. Ama keşke sadece çalsalardı. Söylemeselerdi.

Çalmalarına pek bir şey diyemeyeceğim ama söyleme biçimi bana göre tam bir rezalet.Buram buram bizim arabesk kokuyor.

Umarım bana kızmamışsınızdır. :oops:

andante' Alıntı:
Çalmalarına pek bir şey diyemeyeceğim ama söyleme biçimi bana göre tam bir rezalet.Buram buram bizim arabesk kokuyor.

vallahi dlimin ucuna geldi ama diyememiştim :) bencede berbat söylüyolar

andante' Alıntı:

Umarım bana kızmamışsınızdır. :oops:

Canım andantem; sana nasıl kızabiliriz ki... söyleyen biz olsak belki kızardım ama kızmadım heheh :) Gerçi ben söyleseydim çok beğenirdin eminim :oops:
Ne yalan söyliyeyim, bu türküyü bu şekilde okuma şerefi ilk bana ait olsaydı çok mutlu olurdum :D Arabesk, pop,türk müziği, rock, klasik v.s. hangi tarzda olursa olsun, ben o parçayı dinlerken zevk alıyosam, eğleniyosam bana göre güzel odur :wink: En azından bu bölümde dinlediğim bir parça var ki; garibim grup elemanlarının emekleri için 30 sn zor dayanabildim :D O da emeğe saygı içindi :lol:
Yani her tarz yada eser, herkese hitab edicek diye bir kaide yok...

Velhasılı kelam; ben bu parçayı dinlediğimde kıpır kıpır oluyom :oops: Hatta şimdi de dinleyeyim :)

Bilgehan Köylü - Aşk rus ruleti

http://www.youtube.com/watch?v=HGLW2HmKXAg

bu devran böyle gider mi?
Aşık hep kaybeder mi?
zaman geçmişi siler mi?
bırak hayat akıp gitsin..

Aşk eşittir rus ruleti
bu oyun başlar sevmekle,
acele etme Dostum,
mermiyi bekle..

Aşk aslında rus ruleti
bu kumar başlar sevmekle