Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

[Alkıslıyorum] Ben okuyamadım diye okul yaptıran Niyazi Ildırar

gülnihal

Üye
Konular
19
Reaksiyonlar
0
Ben okuyamadım diye okul yaptıran kendi sevgisinin, emeginin haricinde o kolun harcını ve malzemesini çok özel malzemelerle, mesela duvarlarını kütahya cinisiyle, Ana kapısını mersinden ve suriyeden mermerlerini getirterek yaptırdıgı okula ki en önemli kısmı burası bence, engelli kardeşlerimizin de okuyabilecegi bir okul haline getirmek için merdiven ve asansör yaptıran Sayın Niyazi Ildırara huzurlarınızda tesekkürü bir borç bildim...

yüregine ve emegine saglık...

Kim olduğunu, nerede ne zaman okul yaptırdığını da eklersen çok daha güzel olur.

cevap

Okulu Konya'da yaptırmıs Sayın Niyazi Ildırar, 24 derslikli, 1000 öğrenci kapasiteli...

Niye güzel beyinlerin ve yüreklerin yetismesi dilegiyle... Tekrar Tsk. Niyazi Bey

Niyazi Ildırara'ya sonsuz teşekkür ederim.

örneklerinin çoğalması dileğiyle...

Gerçekten alkışlanıcak bir davranış......

Helal olsun......

Teşekkürler NİYAZİ ILDIRARA......

gerçekten tebrik ediyorum. okul ve bina yaptırırken bizleri düşünemeyen sünepe beyinlilerin yanında böylesi duyarlı insanlarda yaşıyor işte memleketimde. gönülden alkışlıyorum..

Emeğine, yüreğine ve İNSANLIĞINA sağlık.
TEŞEKKÜRLER sana Niyazi ILDIRA...

GERÇEKTEN ALKIŞLANACAK KİŞİLİKLER VARMIŞ DEMEKKİ

HELAL OLSUN

İyi insanların varlığına işte bir kanıt daha... Sağolsun!

ınsanlık olmemıs demek
yureğıne sağlık
buyuk gurur verıcı
buradan sıcak dolu selamlarımı yolluyorum
brvıoooo nıyazı ıldara

:p Gerçekten çok güzel dilerim diğer okullara örnek olur çok sağolsun :p

DÜŞÜNCESİ İNCE İYİ İNSANLARDA VAR HAYATTA...NİYAZİ ILDIRAR'A ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM BİR İNSAN OLARAK....ALLAH HERKESE NASİP ETSİN ÖLE BİR DESTEĞİ.....BİR OKUL BİR CAMİ BİR HASTANE YAPTIRMAK ÇOK ONUR VERİCİ....

Herşeyi devletten beklememek için Ne güzel bir örnektir...şu dilek ve temennide bulunalımki yapılan okullarımızdan ülkemizin aydın geleceğini yüceltecek gençlerimizin yetişmesini dileyerek...Okul yaptıran iş adamlarımızı ve eğitime verdikleri güçten dolayı sevgili öğretmenlerimizi alkışlıyorum...

gülnihal' Alıntı:
Ben okuyamadım diye okul yaptıran kendi sevgisinin, emeginin haricinde o kolun harcını ve malzemesini çok özel malzemelerle, mesela duvarlarını kütahya cinisiyle, Ana kapısını mersinden ve suriyeden mermerlerini getirterek yaptırdıgı okula ki en önemli kısmı burası bence, engelli kardeşlerimizin de okuyabilecegi bir okul haline getirmek için merdiven ve asansör yaptıran Sayın Niyazi Ildırara huzurlarınızda tesekkürü bir borç bildim...

yüregine ve emegine saglık...

"Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum" diyen Peygamber efendimizin amcaoğlu ve damadı Hz. Ali (r.a.), Sayın Niyazi ILDIRAR gibi düşünen ve düşündükleri gibi yaşayan insanların mukadderatını ve akıbetlerinin aydınlığını müjdeliyor.

O okulda okuyan her bir öğrencinin dualarını kazandığına olan inancımla; Sayın Niyazi ILDIRAR'a bir yurttaş olarak teşekkür ediyor, kalbî şükranlarımı sunuyorum...

örnek biri

Niyazi Ildırara'ya sonsuz teşekkür ederim

Sayın Niyazi Ildırar' ın herkese örnek olacak emeği gözlerimi yaşartı,
böylelerin oluşu göğsumu kabartı ,geçici bir ömürde yapılabilecek güzel
bir hayırlı ve kutsal bir hizmet. örneklerin çoğalması dileği ile,Tşk lerimi
ve saygılarımı sunarım...

Niyazi İldır gibi Hayır Sever İnsanların hep varolması dileğiyle

Üst Alt