Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Akülü sandalye kullanıcılarının beğeni-memnuniyet kriterlerinin tespiti [Araştırma]

sertelsen

Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
0
Selamlar herkese ,

Biz akülü sandalye imalatı yapan bir bir firmayız: Lamira EASY LIFE Akülü Tekerlekli Sandalye
Ürün geliştirme faaliyetlerimizde kullanılmak üzere, kısa bir vaktinizi ayırarak kullanmakta olduğunuz ya da bir yakınınız vs. için satın almış olduğunuzu akülü sandalye hakkında olumlu ve olumsuz tecrübe ve görüşlerinizi (üretici ve/veya satıcı firma ismi belirtmeden) 1-2 cümle ile aktarabilirseniz çok memnun olurum.

Örneğin:
2 sene önce 4.500 YTL'ye ithal (Alman malı) bir ürün (aluminyum katlanır model) aldım, ancak aküleri çok çabuk boşalıyor. Ayrıca joystick 'i garanti süresi içerisinde arıza yaptı (ekran görüntüsü kayboldu) ancak ithalatçı firma joystick'i bedelsiz değiştirdi.
veya
2004 senesinde 2.600 YTL 'ye yerli bir akülü araç satın aldım. Dikkatli kullanmama rağmen ana gövdesi bağlantı yerlerinden langır lungur sallanmaya başladı. Üretici firma bu konuda herhangi bir şekilde yardımcı olmadı. Onun dışında motor ve akülerinden (aküleri 2006 senesinde değiştirdim) memnunum, tek şarj ile 30km yol yapabiliyorum.
veya
Geçen yaz Adana'da bir medikal şirketinden 2.200 YTL 'ye Taiwan malı bir akülü sandalye aldım. Şimdiye kadar memnununm ancak garanti süresi bittiğinde ve motorunda bir arıza yaşarsam ne yapacağımı bilmiyorum, çünkü Adana servisi olarak belirtilen firma kapanmış..
...
vs.vs.

Belirteceğiniz tecrübe ve fikirleriniz bu forumda da akülü sandalye almayı düşünen kişilere yol gösterecektir.

Sertel Şen

Yaklaşık 15 yıldır akülü sandalye kullanıyorum.ilk 10 yıl değişik marka model araçlar kullandım hepsi ikinçi eldi ve ömrümü yediler.:)
son 5 yıldır yine 2. el bir Meyra kullanıyorum bu 5 yıl zarfın da tekerlerin patlaması dışın da tık demeden çalışıyor.Ben çok çok memnunum 100 defa akülü sandalye alsam 100 ündede Meyra alırım...

Ben bir ürün satın alırken, ürünün fiyatından ziyade (tabii fiyat da çok çok önemli ama) sonrasındaki teknik destek, garanti kapsamı ve hizmet kalitesine bakarım. Bence u her şeyden önemli.
Beyaz eşya satan firmalar gibi olsun isterim mesela... Firma olarak siz hangi ürünün kime ait olduğunu, tüm teknik bakım geçmişini kayıt altında tutmalı, olası tüm sorunları anında ve en kısa yoldan çözmeli, bunu yaparken de Paket hizmet sunmalısınız. Yani benim sandalyeö bozulduğunda, sorunu size ilettiğimde, siz bana, "sorun şu, çözüm şu, şu fiyat karşılığında ürününüzü kargoyla alıp, şu zamanda size şu garanti vaadiyle teslim ederiz" demelisiniz.

benim arabam belmo hiç memrun degilim oda arabaların az mesafe gitmeleri 4 yenedir kullanıyom birkere kullandısı bozuldu kalite olarak idare ederde en fazla 6 krometro gitmesi kötü ben şunu sormak istiyorum kuruakü olarak hangi daha iyi dayanıkl ben 1 senede 2 kere akü aldım 600 milyonum gitti

yuasa akuler ii galıba hocam çok kotu bır yıl içide 2 kere aku değiştırmek bendekınde sulu aku var ama bnde memnun değilim

yaklaşık 8 yıldır meyra kullanıyorum ve halilin de dediği gibi sadece problem lastik patlaması..onun dışında tekerin sıkıp bırakması problemi var ama hala kullanıyoum bu soruna rağmen ..50cm yükseklikten yan olarak uçup yere düşmemize rağmen bişey olmadı cihaza...;)

sulu alma

arkadaşlar kesinlikle sulu akü kullanmayın çabuk bozulur.bide aküleri garantili şekilde eski haline getiren firma var.ist avrupa yakasında yüzde 60 ucuz.akü fiyatından.engelim.net.yazın orda olması lazım.

akülü sandelye almak sorun degilde parcalarını degiştirmek sorun bende de bantex var 2. alişim bırı ıkı yılda dagıldı ıkıncısını kullanıyorum şu anda bır sorunum yok ama bozulursa dıye korkuyorum araçın parcaları çok pahalı gecensene şarj cıhazı bozuldu yenısıne benden 500 ytl para istedıler ben arabayı aldim 2 el. daha aldıgımda nerdeyse sıfırdı 800 aklım ermıyor bızım arabalar yabancı marka die otomabıller gıbı parcası pahalı satılıyor neden acaba

Üst Alt