Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Ağustos ayı evde bakım aylığı alanlar..?

arkadaşlar yattımı diye sormak için yazmayın alan şehir zaten yazıyor yeni yazan olunca bakıyorsun yattımı diye gerek yok yattığını yazan arkadaşlardan nerede yattığını kontrol edin

Eskişehir'de alan var mı ? arkadaşlar saygılarla....

Arkadaşlar ankara haftaya yatacakmış sosyal hizmetlerden dediler

az önce sosyal hizmetleri aradım eskişehir 18 ağustos ta yani ( yarın ) yatacakmış bilgililerinize saygılarla .....

Balıkesir'de evde bakım aylığı alan var mı veya arayıp soran ne zaman yatabilir.....

ahmets1234;

Konya cuma gece 12 den sonra bak bir ihtimal gündüzde yatabilir ama cumartesi mulak yatar

S.a. Arkadaşlar . Herkese hayırlı ramazanlar.bugün itibariiyle ankara yatmıştır.

balıkesir ilçeler çarşamba yattı.
546 tl aldım. alamayanlar inşallah
en kısa zamanda alırlar.

istanbul müjde buğün saat 13-den sonra paralar hesaba yatacakmış il sosyal hizmetleri aradım.

arkadaşlar manisada hep ayın 10 ile 15 arasında yatıyordu ne zaman yatacagını bilen warmı?

istanbul için bana yalnış söylemişler ayni yetim maaşları buğün o saate yatmış hevesim kursağımda kaldı hepinizden özür dilerim...

Üst Alt