Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Afo kullanıyorum. Topuğumda yara başlangıcı var..?

uğuracar

Üye
Konular
37
Reaksiyonlar
0
Selam arkadaşlar, ayağımın topuk ve eklem kısmında kızarıklık var tahmin 2-3 güne ara olacak. Madecasol isimli krem kulandım 2 hafta geçmedi. krem,jel, ne olursa taviyeleriniz acil! Afo kullanan ve çalışan biriyim

acılen bı tabıbe başvur bence yara olur enfeksıyon kapar allah korusun

biri madecassol, diğeri antibiyotikli iki krem kullanıyorum. Çeken bilir düşüncesiyle alternatif ne olabilir. 2 hafta oldu düzelmedi

afoyu bende 5 ay kullandım bende gereklı bakımlar harıcınde pekde sorun yaşamadım ben gerekli bakımlardan kastım pamuklu bandajını degıstırıyordum 2 gunde bır yıkama vs

7 yıldır kulanıyorum afoyu. 2 haftdır sorun çıktı. iş çıkışı eczacıyla görüşçem

Tek kandyen ile düzde yürüyorum. Engel durumum sadece ayaklarımda değil bacaklarda güçsüz, boyundan aşağısında sorun.

Karbon afoyu 10 yıldır tabanlık kullanmadan kullandım.Ayak topugunda zamanla nasırlaşma kabuklaşma oldu ,ardından catladı yara oluştu .dizaltı baldırı kızarıp şişti su topladı.Mr cektırdım kemikte bişey cıkmadı.Afonun üstüne şimdi ayakkabının kendı tabanlığını yerleştirdim şikayetler büyük oranda azaldı ,bunca sene nasıl akıl edemedim bilmiyorum, afocuda bu konuda bilgilendirmedi beni.

ayağımda 2 senedir geçmeyen inatçı bir yara vardı rapider bariyer krem kullandım epey geçti çok etkili bir dene

Üst Alt