Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Adıma vasi tayin edildiğinde maaşıma ne olur?

Konular
35
Reaksiyonlar
17
Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim şekilde şimdiden, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Maaşını vasin çeker. Tayin edildikten sonra gelen yazıda yazıyor.

Ben sadece bu durumdayken işe girebilecek miyim onu merak ediyorum. İş görüşmeleri yapıyorum. Acaba sorun çıkacak mı ? İşe alırken hadi aldılar maaş için hesap açmamı isteyecekler nasıl açacağımı bilmiyorum

@xdedahii,
SORUN ÇIKACAĞINI BEN SANMIYORUM.
Bence gider bankadan hesabını açarsın.
AMAN KENDİNİ ÜZME BU KADAR.
😁😁😁

Su yolunu bulur zaten.
BEN EMEKLİ OLDUĞUM HALDE memur olmaya BURDUR a gittimi gitmedimmi?
EVET GİTTİMDİ 2019 YILI NİSAN AYINDA.

Arkadaşlar benim vesayet davam sonuçlandı. Kart bende ama. :D

@xdedahii, Annem vasim olarak atandı. Ekstradan rapor çıkartmama gerek kalmadı çünkü oran fazla olduğu için mi nedir hakim anında onayladı. Güncel raporumu yani.

@MadResister, beninde vasim var bu iyi birşey değil ki işe girmek istesen sorun. Bankadan para çekmek istesen sorun. Ne amaçla annenin vasi olmasını istedin. Ben kendim istemedim zorunlu oldu.

@xdedahii, Benimki de şahsen zorunlu oldu. Kendimi ifade etmekte zorlanıyorum. Muhakeme yeteneğim çok düşük.

@MadResister,

anladım. ben atak geçirip tedavi olmak istemediğim için vasi tayin edildi.

Şimdi iyileştim. Tamamen tadevi oldum. Ömür boyu ilaç kullanacağım. İşe girişte sorun oluyor. Tekrar hayatıma bakabilmem için çalışmam gerekiyor. O yüzden kaldırmak için başvuru yapacağız

Üst Alt