Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

Adalet Bakanlığı'na atandım. Şimdi ne yapmalıyım?

Daisuke

yok anladım zaten . bende lise düzeyinde aralık ayında atandım da şuan temmuz atamalarını bekliyorum inşallah olacak allahın izni ile eğer olurda kadro açılmazsa bende tayin hakkımı kullanırım, diye düşündüm yoksa bende ekpss lise düzeyinden atandım.

Zamanın Ötesinde q klavye ve f klavye var iki klavyede de harflerin yerleri farklı
Genelde kullanılan klavye q klavye.
F klavye zabıt katiplerinin kullandığı klavye adliyede hep f klavye var.
Ben de f kullanıyorum ama q gibi kullanıyorum :) zaten bakmadan yazabildiğinde sorun olmuyor ikisi de aynı şey yani

Ve atanan herkese hayırlı olsun

Hayırlı olsun öncelikle.Ben de yaklaşık 6 aydır ilçede adliyede çalışıyorum. şu ana kadar yer değiştirmeyi düşünmüyordum. Fakat şimdi memlekete tayin olmak istiyorum.Siz yer değişikliği yapmışsınız dilekçenizin içeriği hakkında biraz bilgi verebilir misiniz? Daisuke

Son düzenleme:
S.a
VaKKo kardesim ayni durum benim.var benim teslim ettiğim rapor tum ibareler mevcut ikinci rapor umda sadece calismayacak alanlar doluydu gercektende sistemde görünürmu ? Gorunurse hangi raporu isterler son aldigim raporu mu ?

arkadaşlar adalet bakanlığına atandım engellim ruhsal %40 raporum var bana ne iş verirler gih memuru olarak atandım ankara adliyesine.

Üst Alt