Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

93 sigorta girişim ve vergi indirim hakkım var. Ne zaman emekli olabilirim?

Vermeleri lazım. Ben emeklilik müracaatı yaptığımda Sgk daki memur vergi dairesine yazı gönderdi, aynı gün yazının cevabını alıp Sgk ya geri götürdüm.

slm arkadaslar maasla ilgili unkapanı sskyı aradım dedimki benim maas ne oldu 61 gün oldu bir ses yok dedim ordaki bayan görevli dediki maasın hazır biz vergi dairesinden gelen evrağınızı bekliyoruz dedi sana bir numara vereyim bu numarayla git evrağınızı hızlandırsınlar dedi bende çarsamba gittim vergi dairesine biz ayın 8inde gönderdik dedi zincirlikuyu vergi dairesinden unkapanı sskya evrak postayla kaç günde gider göndereli bu gün 8 gün olmuş

elden takip ederim deseymişsiniz bu geçen süre bu kadar uzamazmış..

maas bağlanma hakkından

merhaba değerli arkadaslar 21/06/2012 tarihinde edevlete yazılmış ama 0tl yazıyor ne zaman belli olur bilen varmı arkadaslar

ek ödeme hakkında

merhaba cok değerli sevgili arkadaslar sizlerin sayesinde burdaki duyumlardan yola cıkarak sizlerin sayesinde emekliliğime hak ettim %49 oranla 5612 günle 194.965.56 tl kazancla 1219.34 tl maas bağlanmış azmı bağlanmış yoksa normalmı benim sizi bir sorum olacak ek ödeme hakkında bu konuda yardımcı olursanız cok sevinirim edevlete baktığımda ek ödeme 174.94 tl yazıyor aylık net ödeme 174.94 tl yazıyor aylıkmı yoksa üç aylık toplamımı anlamış değilim saygılar sevgiler

tskr ederim arkadaslar

Üst Alt