Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

80 puan almak için kaç net yapmak gerekir?

Bence Lisansta 80 puana yerlesme olayi maximum 2 sinav yani 4 yil devam eder, Ondan sonrasi Lisanstada 85-100 barajina cikar... Nitelikli kadro acilmasi gerekir Muhendis, Mimar, Doktor, Muhasebeci gibi... O zaman duser maaslarda Lisans duzeyine yakisir hale gelir.

Engelsizbiz kadro açılması için gerekli girişimleri nerelere yapmalıyız en doğru iletişime geçilmesi gereken yer neresidir bilginiz var mı ? Biri BİMER'e sorum "Bakanlar Kurulunda Kararname çıkması gerekiyor." cevabını almış.

Kadrolara ihtiyaç duyan ve normal KPSS lerde kadro açan fakat EKPSS'ye aynı kadroları açmayan kurumlarla iletişime geçilip bu kurumların Personel Daire Başkanlığına kadro açığı bildirmesi istenebilir fakat bu isteklerin yine sadece KPSS'ye değil de EKPSS'ye de yönlendirilmesi nasıl sağlanabilir bilmiyorum.

Bilgisi olan, daha önce bu girişimlerde bulunup sonuç alabilen arkadaşlar var mı ?

Bir arkadaşım 79 puanla çok rahat atandı lisanstan istanbulda bir yere..

arkadaslar 40net yapsam kac puan alabilirim birde ders calisma konusunda ne onerirsiniz bana kitap olarak elimde yargi var konu anlatimli filozoftanda soru bankasi birde normal kpss kitabinda data yayinlari var yeni aldim lise mezunuyum

tamam kardeşim onlar yeterli zaten hepsinede bakamazsın okadar vakit yok
imdatusta

Üst Alt