Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

78 yerine 104 kodu yazdıkları için araç alamıyorum! Ne yapmalıyım?

ulivatar

Üye
Konular
14
Reaksiyonlar
0
Arkadaşlar , 2016 yılında almış olduğum sürücü adayları için sağlık raporunda 2003 + 2508 +78 kodları var. Ancak ehliyetimi çıkaran aklı evvel 78 yerine 104 yazmış ehliyete.
Parasını ödemiş olduğum ara. vergi dairesi bu ehliyette 78 kod yok diye onay vermiyormuş. araca soldan gaz aparatı takıldı proje plan herşeyden geçti iş geldi buraya takıldı.
Ehliyet güncellensin dediler. Önce trafiğe gittim nüfus müdürlüğü dediler oraya gittim. adam 2016 deki rapor için güncellenecek diyor şimdi ( engelli raporum güncel yeni aldım bu arada orada da özel tertibatlı araç kullanır yazıyor). Ben özel sektörde çalışıyorum bir saat zor izin alabilen birisiyim cidden böyle bir memur hatası yüzünden ropar yenilenetmeye hakları varmı. Kaldı ki internetten araştırdığım kadarıyla 78 ve 104 kodaları zaten aynı. yarın kendim vergi dairesine gidecem izin alabilirsem. VArmı bir öneriniz yapabileceğim birşey.
Not:sayın admin bu konuda acil desteğe ihtiyacım var lütfen konumu bir başlık altına taşımayınız .

Üst Alt