Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

%70 risk olmasına rağmen skolyoz ameliyatına karar verdim. Doğru mu yaptım? [Soru]

cazgir

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
meraba herkese. ben sikolyoz amelıyatı olacagım. rıskı %70 ın uzerınde, ama olmayı kabul ettım. su an beklemedeyım. acaba dogru bı karar mı verdım? beklemek delırtıyor. cazgırdım, sımdı bı de delılık eklendı: :D

EĞER SAĞLIK SORUNLARIN BAŞLADIYSA WE AZDA OLSA İYİ OLUCAĞINA DAİR UMUT WARSA OL TABİKİ.AMA İYİ BİR DOKTOR WE HASTANE SEÇ ÖNCE.BEN3.5 YIL ÖNCE OLDUM ŞİMDİ İYİYİM ALLAHA ŞÜKÜR

arkadaşlar ameliyattan sonra evlenenler varmı bayanlar için diyorum cevaplarsanız sevinirim

slm arkadaşlar bende kifoskloyoz hastasıyım 21 yaşındayım 2 sene önce çapada ameliyat oldum banada çol riksli herşye göze alın ve öellikle ya masada kalırsın yada sakat.herşeyi göze aldım ve cüneyt şar hoca ameliyat yapti yaklaşık 5 saat sürdü 28 vida 2 platin takıldı ve şuna çok iyiyim tabi zor yanlarıda var hayatım boyunca normal eğilemicem düz olarak eğilicem ama bunada şükür.Sizden isteğim korkmayın emin olun olmazsanız 10 15 sene sonra geç kalacaksın düşünün ve yarınınızı mahvetmeyin

bence iyi yapmışsın daha erken ama ilerledikçe zor durumda kalabilirsin cok sıkıntı çekersin şimdiden amaliyat olmalısın bence

Üst Alt