Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

4 ay önce babamla gülerek sohbet ederdik. Ama şimdi hiç bir şey eskisi gibi degil...

babam159

Yeni Üye
Konular
1
Reaksiyonlar
0
Merhaba arkadaşlar,
4 ay önce babamla gülerek sohbet ederdik. Ama şimdi hiç bir şey eskisi gibi degil :( Babam'da 2,5 ay önce dengesizlik, unutkanlık, görme bozuklugu ve baş agrısı oluştu... Hastaneye gittik ve Tümör denilince yıkıldık.. (Gözü kör olsun böyle hastalıgın). acilen ameliyat olması gerekti ve oldu da... ameliyat çok güzel geçti. Doktor tamamen kazıdı... ne güzel mutlu olduk ama.. .Patoloji sonuçlarını alınca yine yıkıldık... :( ''glioblastoma multiforme'' En Kötü Huylu Tümör. Sonra en gelişmiş ışına gittik... Ama ne fayda...
2 gün Önce de rahatsızlandı. TÜmör üreme yapmış. Doktor ameliyat ederim ama masada kalır demiş :( Tedaviye de gitmicek artık :( Doktor yapacak bir şey yok ışında fayda etmiyor demiş...
Yani düşünün o kadardi kötü huylu bir tümör. Bababamı o kadar çok seviyorum ki o ölse bende intihar ederim o kadar ki çok seviyorum...:(

futbol_clup_0032@hotmail.com bu msn adresim eklerseniz sohbet ederiz... :(

ALLAH KİMSEYE ANNE BABA ACISI VERMESİN...!

Sevgili arkadaşım...;
geçmiş olsun allah yardım etsin....
allah kimseye çaresiz dert verip derman aratmasın...ama allah vermişse dertleri boynumuz kıldan ince gelene git denilmiyor olacakla öleceğe çare yoktur şuan sizin yapmanız gereken tek şey önce kendinizi biraz toparlayın ki babanızda moralle yaşasın şu fani dünyada bu hastalıkta biliyosunuz ki moraL oldukça önemli...unutmayın ki herkes günü gelince bu dünyadan ayrılacak kimsenin kazık çakacak hali yok intihar kelimesini lugatınızdan çıkarın allah herşeyin beterinden korusun....intihar edecek kadar seviyorum diyosunuz ya evlat acısı çekenler napsın???annede babada insan hayatı için çok önemli varlıklardır ama acıların en büyüğü EVLAT ACISI'dır...
o yüzden allah evlat acısı göstermesin....

rabbim sabır wersin kolay değil birde şöyle düşünün bu bi imtihan belkide rabbim sizi sınıyo allah sewdiği kullrını sınarmış
sabırla kalın

Herşeyden evvel acil şifalar diliyorum. Ama bu kadar karamsarlığında hiç kimseye bir fayda getirmeyeceği bir gerçektir. Bunun için hayata bu kadar karamsar bakmayınız.

Hayatta güçlü olmalısınız ki bazı şeylerde başarılı olabilesiniz.

geçmişler olsun...
bence daha pozitif yaklaşmalısınız... iyi düşünün iyi olsun...

babam159 benzer bir şekilde annemi kaybettim seni çok iy anlıyorum.
Benim sana naçizane tavsiyem aklındaki kötü düşünceleri silç
Bananla eskiden nasıl sohbet ediyorduysan yine etmeye çalış gözlerindeki o sevgi ışıltıları mutlaka olsun.
Sakın hüznü üzüntüyü gösterme.
İnan insanın aklında hep geçmişte yuaşaşan güzel anılar kalıyor ve o güzel anıların verdiği mutlulukta
insanı ayakta yani yaşamda tutuyor.
Belki diyeceksinki " eşşek kadar adamın baba,anne özlemi mi olurmuş" olupor yav kaç yaşında olursanız olun kaç yıl geçerse geçsin ana ve babaya duyulan özlem hiç bitmiyor.

babana acil şifalar diliyorum allah herşeyi gecınden versin babama bir şey olursa intihar ederim çok yanlış bir ifade o zaman bizi yaradana isyan etmiş gibi olursun bizler ve sen babana dua yapacağız ve babana yaşadığı sürece elinden gelen en iyi hizmeti verirsen babanıda mutlu etmiş olursun.Allah sana kolaylıklar versın.

arkadaşım ilk önce geçmiş olsun.bende yaklaşık 13 yıldır nörofibromatozis 2 hastasıyım.bu hastalığa bağlı olarak beynimde,omuriliğimde ve vucudumun binumum yerlerinde tümörler oluştu.beynimde bulunan 2 tümör beyin sapına ve ponsa bası uygulamakta.omuriliğimdekilerede keza aynı.diğerlerini önemsemiyorum.beynimde ki ve omuriliğimde bulunan tümörler cerrahi olarak kesilerek alınamayanlardan.alınmaya kalksa ya masada kalacam.yada boyundan aşağısı felç olacak.tedavime gelince şuanda türkiye'de 2 hastanede ve dünyanın sayılı merkezlerinde bulunan radyoterapinin en gelişmiş hali olan CYBERKNİFE(SAYBIRNAYF).2006 yılı ocak ayında beynimde bulunan 2 tümör için ışın tedavisi gördüm.çok şükr bu tümörlerin büyümelerini sağlayan hücrelerin yok edilmesi sağlanarak bana daha fazla zarar vermeleri engellendi.omuriliğimdekiler ise bu ışın tedavisine uygun boyutlara gelemsi bekleniyor.sana naçizane önerim bide bunu denemeniz.arama motorlarında yani google de cyberknife yazarsan gerekli bilgiye ulaşırsın.sana bunlar nerede var onuda söyleyeyim.ankara hacettepe'de ve kocaeli çayırova'da bulunan anadolu sağlık merkezi john hopkins hastanesinde.bilemiyorum sen hangisine yakınsın.tekrardan geçmiş olsun.....

Çok geçmiş olsun güzel kardeşim, bende 11 yaşında ölümden döndüm, çok ağır menenjit geçirdim ve işitme kabiliyetimi kaybettim, Allahtan umut kesilmez güzel kardeşim babanı bu şekilde sev sevebildiğin kadar, Allah yar ve yardımcınız olsun

Çok geçmiş olsun ama bu isyankarlık bence iyi değil, sabır çok önemli lütfen sabredin ve dua edin kader hayır şer Allahtandır

unutmayalım ölum hepımız ıcın sadece zamanlar farklı onun ıcın olumunde hayırlısı gecmız olsun

Allah acıl sıfa ve sabır versın...bunu bılerek yasamak hergun olmek gıbı bırsey, gercı ne olacagını Allahtan baska kımse bılemez.. sabırlı olup babanıza destek olmanız moralını yusek tutmanız gerekır boyle hastalıkları yenmenın bırıncı kuralı moralınızı yuksek tutmanız dılerım Allahtan sıze babanızın acısını gostermez, uzun hayırlı omur verır...sunu unutmamak lazım bız cocuklar ıcın anne ve baba acısından buyuk bırsey yoktur ama enne ve babalar ıcınde evlat acısından buyuk acıı yoktur sızın annenıze boyle bı acı yasatmaya hakkınız yok ıntıharı aklınızdan gecırmeyınn ...sizin bundan sonra yapmanız gereken aılenıze destek olmak Allah yardımcınız olsun

Selamaleykum. Rabbim yardimcimiz olsun kardesim. Benim de abim de 2014 te glioblastoma multiforme tesbit edildi. Istanbul acibadem de Necmettin Pamir e ameliyat olduk. Hemen ardindan 2 ay isin tedavisi oldu. 2 yil temodal isimli kemoterapi ilaclarini kulladi. ancak 2016 da tümör yeniden uredi. Isin tedavisi 2. Defa olmaz diyorlar. Ne yapmamiz lazim, bu sutecte bizi neler bekliyor. Allah rizasi icin bilgilendirin.

Allah acil şifa versin. Ölenle ölünmez kardeşim intihar gibi gibi şeyleri kafandan çıkar. Niceleri var sevdiklerini ansızın kaybeden, bence bu vakitden sonra babanla daha sık vakit geçir beraber

geçmiş olsun..zorda olsa babanın mutlu olması için mutluluk rolu oynamalısın.çok zor ama ilerde güzel gün olarak hatırlamalı ve acı dolu günler değilde güzel hatıralar denmeli.intihar düşüncesini aklından çıkar seni sevenleri seninle aynı duruma düşürme derim...

Üst Alt