Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

38000 TL'ye hangi aracı tavsiye edersiniz?

azız kardes arac ıcın ayrmıs oldugun bütce buysa..burda kafanı sısırtme bence....

gıt baba bır AUDI A4 al deyıl 5__10 yıl 20 yıl sorunsuz bın hıc olmazsa arabaya bındım dersın.servıs yüzü görmeszın :)

megane HB kasa değişti bile ve çok da güzel,dizeli yakıtı kokluyor adeta.

yeni megan HP in dizel otomatiği var mı acaba?

Yeni Megane HB derken hatchback kasa tipi demek istedim HP (motor gücü) değil.
Sanırım otomatiği yok,6 ileri mekanik vites kutusu var.

[FONT=arial black]şu anda alabileceğiniz en iyi ve güvenli araç olarak [/FONT]

[FONT=arial black]audı a3 a4 a6 a8 serilerini yada alternatif olarak ise volvo s60 s80 serilerini öneririm yol tutuşu ve sağlamlığı aynı zamanda konforu sizi eminimki cok rahat ettirip cezbedecektir.[/FONT]

s7even kardes arkdas engellı arabası arıyor.sende ıkı günden berı jeeplerden .audı a 6 lardan bahs edıyosun...yanlıs bılgılendırme yapma.bu HUMMER ı yazmadıgın kaldı engellı arkdasa .-)

Mercedes,BMW,Audi ve vW...Ben olsam bu markalardan şaşmam...Alman malı dedimmi oturup yarim saat dusunmek lazim...

Karar senin yinede...kaLin sagLicakLa...

Arkadaşım volkswagen transporter derim başkasına bakma bu aralar 34000 tl civarı ikinci eli bile olsa uygundur tabiri caizse ölüsü yeter :) bizde var dağ bayır demez saygılar...

yada hayalımdekı bızım ıcın son derece kullanışlı vıto
12570592_1482900_8gtp399.jpg
12570592_1482900_yc83171.jpg
12570592_1482900_gakk861.jpg
12570592_1482900_220i470.jpg

Kangu veya dobuli araba bize vermiyor mı? Hafif ticari araçlar

38000 tl ye bence

bana sorarsan taksi türü araçlardan cok kango diye tabir ettıgımız araçları tercıh et faydasını göreceksin.bir engellinin gösterişten cok rahatını sağlayacak araç önemlidir diye dusunuyorum.peugeot fiorino cadyy vaneo bunların ideal araç oldugunu dusunyorum.ilerleyen zaamnlarda imkanım olursa taksimi bu tür araçlara ceviririm

Üst Alt