Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

34 AD 5503 plakalı otobüs şoförünü kınıyorum!..

serkanerol

Üye
Konular
11
Reaksiyonlar
0
Bu gün bir kaza geçirdim. Yenikapı otobüs durağından saat 11.05 de hareket eden 54 N mecidiyeköy otobüsüne bindim. Unkapanı'nda inmek için düğmeye bastım. Söför durakta durdu, ama kapıyı açmadan hareket etti. Yolcular ikaz edince hareket halinde kapıyı açtı. Yavaşlayacak sandım.. Tam inerken hızlandı. ve ben yerlerde sürüklendim.
Adam geçmiş olsunu bırak, gazladı gitti.
Plakası 34 AD 5503..
Mecidiyeköy Hareket merkezine şikayete gittim.
Adam bana bırak şikayet etme diye nasihata bulundu.

Şimdi ben neye yanarım? Ama işin peşindeyim. Gazeteden amirlerim uğraşıyorlar.. Ama ya onlarda olmasalar? İçim acıyor içim....

senin adına üzüldüm umarım gerekli cezaya çarptırırsın o şöförü

Serkanerol gecmis olsun bence www.ibb.gov.tr dresine gir ve ilgili kisilere mail at bosa cikmayacaktir benim spor yapmakla ilgili sorunum vardi yardimci oldular

Bu tür bir muameleyle karşılaşan arkadaşlar, otobüsün plakasını, sefer numarasını, şoförün tarifini ve gün/saat bilgilerinin derhal İETT'ye bildirsin.
Aşağıdaki bağlantıda, şikayetlerinizi aktarabileceğiniz bir form var. Formdaki "Lütfen bir konu seçiniz" başlıklı bölümde, "İETT Sürücü Davranışları" seçeneğini işaretleyebiliyorsunuz.
www.iett.gov.tr/gorus_oneri.php

Not: Serkan, otobüs ve şoför hakkında daha detaylı bir bilgi verirsen, bizler de İETT'ye şikayet mesajları yollayabilriiz.

[size=7]LÜTFEN ÜŞENMEYiN!..[/size]

Herkesin ilgisine teşekkür ederim. Ben gerekli işlemleri yaptım. Sağolsunlar adamı buldular ben olanları izah ettim. Yetkililer gerekli işlemleri yaptı. Birde beni önemsemeyen Mecidiyeköy amiri hakkında görevi suistimal davası açtırdım. Bület abi sana katılıyorum
HİÇBİR ZAMAN ÜŞENMEYELİM

serkanımmm..canım geçmiş olsun yaaa.çok üzüldüm bitanemm. =(
bu işin peşini bırakmayacağına emindim zaten.hadi sen şanslısın ki mesleğin icabı birşeyleri sonuçlandırabildin.ya biz.kaale bile almıyorlar.neyseki yine de yapılabileceğimiz birşeyler var.

şikayet etmeli, uğraşmalıyız.bu insanlar ancak böyle çevresindekilere insan gibi davranmasını öğrenecek....

Geçmiş olsun.. :( Çok üzüldüm. 1993 yılında benim de başıma benzer bir olay geldi otobüs Ege Üniversitesi Kampüsünde son durakta seferi bitiriyordu.Kampüste ineceğim durağa yaklaştık İnmek üzereyken hareket etti. Ayağımdan otobüsün sağ arka tekeri atlayıp gitti. :shock: Saat verdim plaka verememiştim.Olayın ve yalnız olmamın şokuyla..Dava açtık. Bin dereden su getirdiler,dava düştü ama peşini birakma yine de derim ben.

Geçmiş olsun kardeş. :(
Allah daha büyüklerinden hepimizi korusun. kazasız belasız bir yaşam nasip etsin....verilmiş sadakan varmış. ama yinede sen, küçük bir sadaka verirsen ihtiyaç sahibi birine bu sadaka seni, büyük kazalardan Allah korur.....

Bazı otobüs şoförleri vicdansız olur bunlara haddini bildirmek gerek :evil:
Şerefsiz herifin biride sana denk gelmiş geçmiş olsun

:( Arkadaşım geçmiş olsun. Böyle olayları duymak bizleri de fazlasıyla üzüyor. Umarım birdaha tekrarlanmaz bu tür olaylar. İnşallah hakettiği cezayı alır ve arkadaşlarına örnek olur :?

Geçmi olsun Serkan
SEn. ben biz hepimiz bunlarla mücadele etmeliyiz,
insanlık dersi verilmez ama en azından bir kere ceza alırlarsa korkularından bir daha yapmazlar

Arkadaşım geçmiş olsun.
Umarım bu duyarsız şöfer ceza alırda, diğer şöferlerede ders olur. Baktığınızda Engelli olma olasılıkları en fazla olan iş gurubu.

Serkan çok geçmiş olsun
hepimizin başına gelebilecek bir olay sonuç gerçekten daha kötü olabilirdi yinede plakayı o halde almış olman ve gerekli girişimlerde bulunman bu olumsuz durum için çok iyi mücadeleni bırakmayacağını söylüyorsun bizde destekliyoruz herkes böyle bir durum karşısında aynı duyarlılığı gösterse sanırım ehliyeti nereden aldığı belli olmayan şoför geçinen bu kişiler insan hayatını biraz daha ciddiye alarak işlerini daha doğru düzgün yaparlardı

ilyasgunes geçmiş olsun arkadaşım

geçmiş olsun serkan inşallah o sadist ruhlu insan cezasını bulur, ve bu ceza diğer vicdansızlara ibret olsun ne yazık ki böyle insanlar var onu kınıyorum

Geçmiş olsun serkanerol. Bu tür olayları geçiştirmemek lazım. İyi yapmışsın.

Arkadaşlarım hepiniize ilginizden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

GEÇMİŞ OLSUN

Çok geçmiş olsun bende böyle davranan otobüs şoförlerini kınıyorum
yaptıkları insanlık dışı
şikayet olarak yaptıklarınızdan dolayı sizi tebrik ediyorum
böyle bir durumla karşılaşırsam eğer ne yapmam gerektiğini sayenizde biliyorum artık :D tekrar geçmiş olsun

Çok geçmiş oldun serkan
mücadelenden ötürü seni tebrik ederim.

Serkan geçmiş olsun Allah korumuş dahada kötü birşey olabilirdi.
Yaptıklarından dolayı seni tebrik ediyorum o otobüs şöförüde yaptığından utansın

Serkan Gcmis olsun bir kere benim basima da gelmisti ama sofor inip ozur dilemisti ama senin sofor ya gormemistir yada serefsizdir. % 80 Gormemistir o kadar da serefsizlik zor.

Neyse kardes gecmis olsun.

Sikayet etmen de iyi bir davranis.

serkan kardeşimizin başına gelen yarın bizim başımızada gelmeyeceği ne malum ?

Bende bu konuda yetkililerin duyarsızlığını kınıyorum.

Sanada çok büyük geçmiş olsun.

Üst Alt