Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

3. Wattabe etkinliği Servis Bilgileri. Servis kullanacak arkadaşlar mutlaka okusun! [Bilgi]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OturanBoğa

Yönetici
Konular
674
Reaksiyonlar
710
3. Wattabe etkinliği Servis Bilgileri. Servis kullanacak arkadaşlar mutlaka okusun! [Bilgi]

Güncel 1: Araç bilgileri aşağıda belirtilmiştir servis kullanacak olan tüm arkadaşların servis saatlerinde binecekleri yerlerde hazır olmaları önemle rica olunur.

Güncel 2: An itibarı ile 4 servis de dolmuş bulunmaktadır. Bu sebeple yeni başvurular kabul edilmeyecektir.

Servisler kapasitesinin üstünde yolcu ile hareket edeceklerdir. Yani birilerinin ayakta kalacağı muhakkaktır. Bu sebeple serviste sakatlığı bulunanlar oturabilecek, ama sakatlığı bulunmayanlar ayakta gitmek veya dönüşümlü olarak oturmak durumunda kalacaklardır.
Bu konuda herkesin anlayış göstereceğini umuyor, ve servis sorumlusu arkadaşlarımıza yardımcı olunmasını önemle rica ediyoruz.

4 servis de saaat 10:00'da hareket edecektir. Lütfen geç kalmayın :)

III. Wattabe Etkinliği’ne servis kullanarak katılacak arkadaşların dikkatine!

- Servis otobüsleri 46 kişiliktir
- Tekerlekli sandalye için asansör vb. aparat bulunmamaktadır. Sandalye kullanan arkadaşlar refakatçileri ve orada bulunan diğer arkadaşlar tarafından kucakta servis aracına bindirilecek ve sandalyeler de aracın bagajına koyulacaktır.
- Lütfen olası iptalleri veya düzeltmeleri bildirin. Siz adınızı servise yazdırıp gelmediğinizde başkalarının hakkını yemiş olacağınızı unutmayın.

SERVİSLER

Özellikle kalkış noktalarındaki trafik yoğunluğunun göz önüne alınması gerektiği vurgulamak istiyorum. Kalkış saatlerinde 1 dakikalık opsiyonumuz bile yoktur. Otobüs tam olarak aşağıdaki saatlerde hareket edecektir.
Kalkıştan sonraki duraklara varış saatleri ise çok afakidir. Günün trafiğini şimdiden kestirmek çok zor. Yine de yaklaşık olarak bir tahmin ekledim. Herhangi bir terslik olduğunu sezerseniz, servis sorumlusu arkadaşımızı cep telefonundan arayabilirsiniz.

1. Servis
Kalkış noktası: Kadıköy Haldun Taner Tiyatrosu önünden saat 10:00'da hareket edecek.
Güzergâh: Kalktığı duraktan hiçbir yere durmaksızın direkt etkinlik alanına gidecek
Araç Plakası: [size=6]34 TA 0014 Kadir Kaptan [/size]
Servis Sorumlusu: andante (Sanem Uçar)

• Servise binecek kişiler: (50 kişi)
    andante
    bulnes + 3 kişi
    salim52 + 5 kişi
    Gülcan83
    tugi
    demasu + 5 kişi
    freegirl@ + 6 kişi
    Aytacyildiz
    E®KAN
    bekçi + 6 kişi
    senem + 2 kişi
    kaderb + mimfatih + metehan bebek
    serpil yağız, eşi ve oğulları
    obrite
    ersin3424 + 4 kişi
    sekerpare_1979 + annesini
2. Servis
Kalkış noktası: Kadıköy Haldun Taner Tiyatrosu önünden saat 10:00'da hareket edecek.
Güzergâh: Kalktığı duraktan hiçbir yere durmaksızın direkt etkinlik alanına gidecek [
Araç Plakası: [size=6] 34 JJU 60 Metin Kaptan [/size]

Servis Sorumlusu: Sai®in@diyok (Gökhan Tanrıverdi)

• Servise binecek kişiler: (46 kişi)
    Cincin + Sai®in@diyok + 2 kişi
    SONGÜL
    müjgan
    Apranax
    yeter
    dilek öztürk + Elif
    CEREN + 3 kişi
    blue.eyes + 1 kişi
    town + 1 kişi
    ada + 1 kişi
    Firuze
    OFD81
    Anti Oksidan
    marto1 + 1 kişi
    ReaL
    kosovali_nusret
    WaLe
    memolikk + 1 kişi
    minerva + atom karınca + nazlıcan + bluerush + Mehtap
    Fidel
    akın + nafi + ümit
    saygi&sevgi
    Derviş Çelik + 2 kişi
    Mehmet Çakar + 1
    afaruk

3. Servis
Kalkış noktası: Alisamiyen Stadı karşısındaki eski benzincinin, şimdiki otobüs durağının önünden saat 10:00'da hareket edecek.
Güzergah: Alisamiyen stadının karşısındaki benzinciden kalkacak ve aşağıdaki duraklara uğrayarak etkinlik alanına devam edecek.
Araç Plakası: [size=6]34 BRC 84 Ali Osman Kaptan[/size]
Servis Sorumlusu: kemalcakir19 (Kemal / Tel: 0536 620 57 85)

• Servise binecek kişiler ve duraklar: (50 kişi)
    Alisamiyen Stadı karşısındaki eski benzincinin önü (Saat 10:00)
    kemalcakir19 + Derya + Deniz + Halil
    tarelif + bebiş + 4 kişi
    yasemince + 1 kişi
    Sevinc + 3 kişi
    kardi20 + 1 kişi
    Çiğdem Yüksel + halide + aysegul
    delikanlibankaci
    İLKNUR
    mahmut Karadağ
    eyup44
    AsTeRuNyA

Halıcıoğlu Otobüs Durağı E-5
    saltunbas + 1 kişi

CEVİZLİBAĞ E-5 (yaklaşık saat: 10:10)
    Ritsos + 1 kişi
    emrahdeniz

Eski Ömür yeni Starbucks kafenin önü
    Sinan + 2 kişi

KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ (E-5 önü) (yaklaşık saat: 10:25)
    ayşegül52 + 3 kişi
    fuat dönmez
    Küçükçekmece Belediyesi'nden 10 kişi
4. Servis
Kalkış noktası: Merter Metro Durağı'ndan (daha doğrusu Metro durağının altında, E-5 üstünde bulunan otobüs durağından) saat 10:00'da hareket edecek.
Araç Plakası: [size=6]34 BF 79 Hüseyin Kaptan [/size]
Servis Sorumlusu: KRAL (Kadir Tel: 0538 519 99 60 & 0539 470 38 22)

• Servise binecek kişiler ve duraklar: (53 kişi)
    MERTER METRO DURAĞI (yaklaşık saat: 10:00)
    KRAL
    NADİRE MORKAŞ
    Mahmut ARSLAN + 3 kişi
    kayserili_38
    filiz_1980 + 3 kişi
    misterno + 2 kişi
    zafer76
    buyucu
    Nafiye + 1 kişi
    KanatlıTırtıl

ŞİRİNEVLER OTOBÜS DURAĞI (yaklaşık saat: 10:15)
    YİĞİT34
    lenin + 8 kişi
    göknur74 + 1 kişi
    f-smile-f + 3 kişi
    sevenneyapmaz

KULELİ (YENİBOSNA SAPAĞI) (yaklaşık saat: 10:15)
    NALAN ŞAKİROĞLU + 1 kişi
    TALİHA + 1 kişi
    maya + Ravza54

CENNET MAHALLESİ/KÖPRÜSÜ (yaklaşık saat: 10:20)
    Sezersin + 1 kişi
    nisanrüzgarı + 4 kişi

E-5 üzerinde Avcılar Kiler market önü (yaklaşık saat: 10:30)
    yares + 1 kişi
    really + good_gir

Etkinliğin yapılacağı WATTABE EXPERIENCE CENTER'a Ulaşım:
    E-5 Üzerinden Ulaşım
    E-5 üzerinden Büyükçemece'ye doğru Tüyap Fuarcılığın yanından devam edin. Yaklaşık 1000 metre sonra yol Büyükçekmece içine doğru ayrılır. Sapaktan girdikten sonra Jandarmanın yanından ilk sağa daha sonra ilk sola yaklaşık 200 metre sonra sağa doğru dönün ve futbol sahası solunuzda kalacak şekilde dört yola gelene kadar devam edin. Dört yola geldiğinizde sola Wattabe Doğa Sporları tabelasını takip edin. Yokuşu çıktıktan sonra yol sola ve sağa devam eder siz sağ taraftan devam edin. Wattabe'nin giriş tabelası Eskice çiftliğine gelmeden 200 metre önce solda. Wattabe tabelasından içeri girin 500 metre sonra Wattabe'desiniz.
    Wattabe'ye İstanbul E-5'ten ulaşımı gösteren haritaya ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz
    Uydu görüntüsüne ulaşmak için de buraya tıklayabilirsiniz
    Not 1: Haritada sol en üstteki balonla gösterilen yer Wattabe.
    Not 2: Mause/Fare tekerini ileri geri hareket ettirdiğinizde, harita büyür/küçülür. Ayrıca harita üstündeyken mause'un sol imlecine basılı tutup haritayı istediğiniz yöne doğru ilerletebilirsiniz.
    Not 3: Harita üstünde bulunan mavi renkli baloncukların her biri açıklama içerirler. Dilediğiniz balonun üstüne çift tıkladığınızda, ulaşım için orayala ilgili kısa bir açıklamaya da ulaşabilirsiniz.

TEM Üzerinden Ulaşım:
    wattabe_kroki_big.jpg

TEM otobanınndan Edirne istikametine giderken Hadımköy sapağına girin, Gişelerden çıktıktan 50 metre sonra sağa, 100 metre sonra sola dönün, dümdüz devam edin, solunuzda Fatih Üniversitesi'ni göreceksiniz (Düz devam). Karaağaç köyünden çıktıktan sonra TEM otobanının üzerinden geçen köprüye geleceksiniz, yol köprü sonunda T olur. Sağ taraf Hazerfan havaalanına gideceğinden siz sola sönün, Eskice Çiftliği'ni geçtikten 100 metre sonra Wattabe'nin girişini sağ tarafta göreceksiniz

ümmühan halime vs kadıköyden binmiyoruz 153 alacak bizi bilginize

Teşekkürler melis :)
Şu kişileri servis listesinden çıkardım: ümmühan + halime + nejla güçkıran + 1 kişi

Şu an itibarı ile en kalablık seervis 4. servis. Hele birkaç gün daha geçsin, gerekirse 2 veya 3 numaralı servisin 4 numaralı servis güzergahından birkaç üyeyi almasını sağlayabiliriz. Ya da bir belediyeden asansörlü bir araç ayarlayıp, başta tekerlekli sandalye kullanıcıları olmak üzere 20 üyenin o servisle gitmesini sağlayabiliriz.
Servise binecek arkadaşlar söylenen saatte söylenen yerde olsunlar yeter. Gerisini halledeceğiz...

Daha önce belirtmiştim gözden kaçmıştır diye hatırlatayım dedim,bendeki +3 den biri 6 yaşımda kızımdır (diğer ikisi eşim ve kayınvaldem).Kızımızı kucağımıza alırız sorun olmaz. Bende hep ayakta giderim o da sorun olmaz. Lakin herkes gelebilsin.

Teşekkürler Bülent, zaten söylediğin gibi, sıkışma olacak. 46 kişilik araca 50 kişi binecek...
Orada ayarlanır dediğin gibi...

Arkadaşlar, servis konusunda düzeltme ya da iptal isteyen kişiler lütfen bu başlığı gözden kaçırmasın. Olası tersliklerde sorumluluk kabul etmeyiz. Bizim açımızdan burada ne yazıyorsa o! :)

BEN blue.eyes 1+1 olarak deyıstırılmesını ıstıyorum bılgınıze sımdıkten tesekkur ederım

Oturanboğa;

ada+1 yapabilirmisiniz acaba? :oops: bir arkadaşım daha katılmak istiyor bizlerle birlikte..teşekkür ederim..

blue.eyes, sen zaten +2 kişi olarak görünüyorsun, Yani senle birlikte 3 kişi. Yanlış mı?

Ekledim ada.

Servis konusunda şu andan itibaren Kadıköy'den binmek dışında hiç bir serviste yer kalmamıştır.

9 Temmuz saat 15: 00 itibarı ile SERVİS BİLGİLERİ BU BAŞLIĞIN İLK MESAJINDA YER ALDIĞI ŞEKİLDE GÜNCELLENMİŞTİR

SERVİS KULLANACAK ARKADAŞLARIMIZIN DİKKATİNE!

TÜM SERVİSLER AYNI ANDA (10:00'DA) HAREKET EDECEK VE ÖNGÖRÜLEN GÜZERGAHLARINI TAKİP EDEREK ETKİNLİK ALANINA VARACAKLARDIR

Bülent benim +1 i silebilirsiniz gelmiycek.
Birde tugi isimli üyeyi sanem ablanın servisine yazmamız mümkünmü?

3 üncü Servis i kullanacak arkadaşlar geç kalma yada farklı durumları olan kişiler önceden haber verirse iyi olur ona göre organizasyon yaparız bu konuda biraz hasas olmanızı ricaederim

2 numaralı servis

2 numaralı servis listesinde olan arkadaşlar bana size ulaşabileceğim telefon numaranızı özel mesaj atar mısınız?

oturanboğanında dediği gibi araç 10 da kalkacak 1 dk bile beklenmeyecektir.Ben 9.30 da Haldun taner in önünde olacağım sizlerinde 10 .00 dan önce orada olmanızı rica ediyorum

tşk

servis den siliyorum bana uzak geldi kendimi imkanımla gelecem

kadıköy servisini kullanmayacağımı kendi imkanlarım ile geleceğimi belirtir
gerekli düzeltmenin yapılmasını rica ediyorum

Merhaba Bülent Bey (oturanboğa)
:)
Yarını iple çekiyorum

bende geliyorum :) çok heyecanlıyım gecen senede gitmistm çok güzeldi

Oturanboga benim arkadaşım olarak ekledigim Derviş Çelik + 2 vardı Derviş Çelik geliyor ama + 2 si gelemiyor yani sadece derviş Çelik gelecek Derviş Çelik in + 2 sini silermisin listeden

slm

ya silindikçe ekleyesim geliyooo 2 kişi dah eklermsiiniz:))

hayddy+5 olsunn

sayın yönetim ada+1 de +1 i iptal edebilirmiyiz,ben tek başıma gelicem:)Sitedeki yer alan arkadaşım Firuze ile:)ada+1 de +1 iptal lütfen teşekkürler..

Bülent Bey (oturanboğa) nerede merak ettim.
1 saat sonra listeler kesinleşmesi lazım programına göre.
İnşallah bir sıkıntısı yoktur :)

Benim Servisi kullanacak arkadaşlar eger bir sorun olursa cumartesi yoldayken bile haber verebilirsiniz iyi olur hassasiyetinizi bekliyorum

3 Servis
Servise binecek kişiler ve duraklar: (50 kişi)
Alisamiyen Stadı karşısındaki eski benzincinin önü (Saat 10:00)
kemalcakir19 + Derya + Deniz + Halil
tarelif + bebiş + 4 kişi
sdy
yasemince + 1 kişi
Sevinc + 3 kişi
kardi20 + 1 kişi
Çiğdem Yüksel + halide + aysegul
delikanlibankaci
İLKNUR
mahmut Karadağ
eyup44
AsTeRuNyA

Halıcıoğlu Otobüs Durağı E-5
saltunbas + 1 kişi

CEVİZLİBAĞ E-5 (yaklaşık saat: 10:10)
Ritsos + 1 kişi
emrahdeniz

Eski Ömür yeni Starbucks kafenin önü
Sinan + 2 kişi

KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ (E-5 önü) (yaklaşık saat: 10:25)
ayşegül52 + 3 kişi
fuat dönmez
Küçükçekmece Belediyesi'nden 10 kişi

Listeler ne zaman kesinleşecekkkkkk :)
Ya bugün kimse pek aktif değil.yoksa yarın için iyicene dinleniyormusunuz.

Arkadaşlar son dakika haberi;
Ben de kendi imkanlarımla geliyorum. Servis listesinden çıkarabilirsiniz. Sinan'unutmayın ama...
Selam herkese. Görüşmek üzere.

Ben bu saatten sonra takip edemeyeceğim
Lütfen beni listeden çıkarın
Size iyi eğlenceler

suskun62+kişi gelemiyorum kusura bakmayın size iyi eğlenceler
inşallah yerime birisi giderr

Kadıköy önünden kalkacak servislerin haftasonu trafiği olması nedeniyle çok uzun kalamayacağından dolayı servis saatinden en az 15 dk. önce gelmeleri önemle rica olunur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt