Güncel İçerik

Merhabalar

Engelli haklarına dair tüm içerikten üye olmaksızın yararlanabilirsiniz.

Soru sormak veya üyelere özel forumlarlardan ve özelliklerden yararlanabilmek içinse sitemize üye olmalısınız.

Teksan İnovatif Medikal: Engelliler, Engelli Çocuklar, Hasta ve Yaşlılar için emsalsiz ürünler

3 bin 138 kadroya tepki! Ankara'da toplanıyoruz!

Arkadaşlar ben yarın ki eyleme destek toplamak için Ankara'daki bazı engelli dernek başkanlarını telefonlarını arayarak destek istedim, ama bazı başkanlar bana hakaret ederek bizi bilgisayar şövalyeliği yapmakla suçladı, birde biz eylem yaparak devlete başkaldırıyormusuz, kanunsuz iş yapıyormusuz, artı eyleme katılanların da dolaylı yollardan anlatarak illegal gruplar olduğumuzu söyledi, yani o saatten sonra moralim çok bozuldu ki ne diyeceğimi bilemedim anlaşılan bazı engelli dernekleri siyasi çıkara göre hareket ediyorlar yazık çok yazık ne durumlara düştük...

Türkiye genelinde bizimde destek verebileceğimiz eylemlerde yapılsın.

Bence de sadece Ankara da olacak iş değil, Türkiye genelinde bir eylem olsa daha çok ses çıkartır gibi, şimdi Ankara da olan bir çok kişi gelmeyecektir eminim, sayı az olacak gibime geliyor yarın göreceğiz bakalım ben diyebildiğim kadar herkese dedim ne kadar çok insan o kadar iyi olur ve umarım umarım işe yarar, ikinci tercihlerin olması bile meçhul süreyi çok uzatıyorlar zaman geçiyor insan hayatını yoluna koymak istiyor o yüzden bunda baskın çıkmalıyız ki ikinci tercih süresini hızlandırabiliriz ve belki ikinci tercihlerde de kişi sayısını çoğalttırabiliriz haha çok mu hayal kurdum acaba :D

Engellilerin kadro isyanı

Başbakanın miting yapacağı illerde sesimizi duyacak şekilde pankartlar yapıp dururmalıyız. Hatta koruma ordusu duvarnı aşıp başbakanla yüzyüze konuşmalıyız.

Yapılacak olan eylem suç içermediği gibi hak arama faaliyetidir.O yüzden gönül rahatlığıyla herkes katılmalı..herşey bitmiş değil... Yarın orda olalım...

Arkadaşlar yarın katılıyorux. Değil mi bakın gün destek günüdür belki ilerde çok bu fırsatı bulamayacaz. Bile gün birlik günüdür kardeşlerim

meralmiz;

meral hanım merak etmeyin yarın büyük bi kalabalık olacak lütfen ailenizle gelin !

allah yardımcımız olsun arkadaslar bende gelmek ısterdım fakat ankaraya uzagım :(

gelemesemde kalbim sizinle inş. bişiler olur yapabiliriz umudunuzu yitirmek istemem ama bizim sesimizi duymazlar gibime geliyor yine rabbimden ümit kesilmez inş. olur

arkadaşlar yarınki yapılacak olay ses getirmeye bilir ki bugun katil israil gazzeyi bombalıyor haberler onu verir genel olarak

allahın gazabı israilin üzerinde olsun insallah cehennemin 7 katında yansılar

saltuk buğra;

herkes işteolucak zaten kalanlarda sıcakta evde, zengınlerıde yazlıktadır cok katılım olmaz bence.

Oraya giderek sesimizi duyuracak olan tüm kaedeşlerimize teşekkür ederim.Allah hepinizden razı olsun.İnşallah kadro sayısını arttırabiliriz.
Zaman particilik ve siyaset zamanı değil arkadaşlar.Hiç bir ideoloji engelimizden ve hakkımızı aramaktan önemli olamaz.

Yazık bee nerdesiniz Ankaradaki engelliler bir avuç insan var şu an burada bu kadar insanı mı dikkate alacaklar!!!

[FONT=Helvetica]Kıymetli arkadaşlar cumanız mübarekolsun.Şu an oturma eylemindeyiz akşam 4 kahraman arkadaşımız açlık grevine başlayacak twit face ne bulduysanız destek Seri arkadaşlar unutmayın bu hepimiz için ![/FONT]
[FONT=Helvetica]‪#‎3138yetmezengellilerkadrobekliyor‬ @csgbfarukcelik @Kumbuzmali @Aysenurislam @RT_Erdogan Dpb önünde eylemdeyz.Gerekirse açlık grevi![/FONT]

Üst Alt